Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80560000-7»
-
ID: UA-2026-08-25-002698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчальні курси для медичних працівників та немедичних працівників із різних напрямів роботи з пацієнтами із залежністю за темами: "Скринінг та короткотривалі інтервенції при психічних та поведінкових розладах, пов’язаних із вживанням психоактивних речовин"; "Практика мотиваційного інтерв’ювання";
"Робота з сім’ями з розладами внаслідок вживання психоактивних речовин" Оголошено25 серп. 10:45
Прийом пропозицій25 серп. 10:45 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітня послуга: спеціалізація "Організація і управління охороною здоров'я"
Очікувана вартість20 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги(проведення незалежного кваліфікаційного іспиту з медицини невідкладних станів)
Очікувана вартість3 338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро навчання в інтернатурі за кошти фізичних (юридичних осіб) (освітня частина)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги (Освітня послуга зі спеціалізації "Урологія")
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Очікувана вартість31 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров'я та надання першої медичної допомоги.
Очікувана вартість16 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги щодо організації навчання на тематичному удосконаленні «Стаціонарна, амбулаторна та мобільна паліативна допомога важкохворим пацієнтам. Медицина болю»
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітні послуги, а саме: навчання на циклі спеціалізації "Урологія"
Очікувана вартість31 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітні послуги, а саме: навчання за програмою навчально-практичного курсу для цивільних осіб: «Домедична допомога при невідкладних станах»
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення тренінгів з надання домедичної допомоги
Очікувана вартість86 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги навчання по наданню першої домедичної допомоги, тактичної медецини, дій у екстренних та надзвичайних ситуаціях для мешканців громади в межах реалізації проєкту "Посилення спроможності та готовності місцевих центрів соціальних служб у гуманітарному реагуванні в Україні"
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчальних тренінгів працівникам основам невідкладної медичної допомоги в умовах небойових дій за стандартами NATO із застосуванням протоколу ТССС та/або BLS
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по проведенню незалежного кваліфікаційного іспиту з медицини невідкладних станів (ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги)
Очікувана вартість16 022,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по проведенню незалежного кваліфікаційного іспиту з медицини невідкладних станів (ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги)
Очікувана вартість16 814,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 80560000-7 — Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги. Надання платних послуг з безперервного професійного розвитку за спеціальністю: Терапевтичний профіль, 780 годин, "Неврологія".
Очікувана вартість35 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги щодо проведення інформаційно-тематичного семінару за програмою «Домедична підготовка водіїв транспортних засобів»
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення незалежного кваліфікаційного іспиту з медицини невідкладних станів
Очікувана вартість13 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги
Оголошено13 серп. 18:29
Прийом пропозицій13 серп. 18:29 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-011638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги (навчання, тематичне удосконалення,стажування)
Очікувана вартість72 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежного кваліфікаційного іспиту з медицини невідкладних станів. код 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість13 538,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro