Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80532000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-001666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання працівників Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» з охорони праці (код 80530000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість48 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки керівних кадрів
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з професійної підготовки керівних кадрів, код ДК 021:2015 - 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Очікувана вартість33 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з професійної підготовки керівних кадрів, код ДК 021:2015 - 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Очікувана вартість33 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення навчального семінару на тему: "Комунікація і управління змінами" для ліцензованих посадових осіб
Ім'я:Думенко Анатолій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 0442069756 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено29 лип. 10:03
Прийом пропозицій29 лип. 10:03 – 6 серп. 16:00Очікувана вартість468 983,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-010747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання посадових осіб з охорони праці з видачею посвідчення встановленого зразка
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-007014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання за програмою: «Загальний курс з охорони праці»
Очікувана вартість13 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-007890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання посадових осіб з охорони праці з видачею посвідчення встановленого зразка
Ім'я:Вікторія ШишковськаE-mail: [email protected] Телефон: +380952238113 Веб сайт: ЄДРПОУ:21431402Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з навчального курсу "Школа стратегічного управління для лідерів громад"
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-007081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга з ресертифікації одного фахівця за кваліфікацією: "Головний аудитор систем менеджменту якості" [ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT), ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), ISO 9001:2015]
апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго") Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-003257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері професійної підготовки за відповідними НПАОП
Очікувана вартість47 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-001090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги у форматі онлайн-курсу з питань стратегічного управління, розвитку лідерства, управління змінами та командами
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:44768034Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-000389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері професійної підготовки
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість4 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-006953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги навчання посадових осіб загальної охорони праці, навчання посадових осіб правил ОП
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-004331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки керівних кадрів
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-001121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги: участь у семінарі «Весняний weekend для ТОП-менеджерів медзакладів» (15- 18.04.2026), 14:00, Вінниця, офлайн формат (ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки)
Очікувана вартість98 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-021496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинавчання посадових осіб з питань охорони праці
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-019372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сертифікації 1 фахівця за кваліфікацією «Аудитор систем управління щодо протидії корупції» (ДСТУ ISO 37001:2018 (ISO 37001:2016, IDT), ISO 37001:2025) та 2 фахівця за кваліфікацією "Аудитор систем менеджменту якості" (ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT), EN
ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), ISO 9001:2015) Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість12 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-008385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Очікувана вартість3 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-001522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (проведення занять на протипожежну тематику з працівниками)
Очікувана вартість10 989,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro