Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80531000-5»

  • ID: UA-2026-09-02-003187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги професійного навчання працівників з охорони праці і Правил НПАОП, що регламентують проведення робіт підвищеної небезпеки

    Ім'я:
    Сніжана Мамай
    E-mail: [email protected] Телефон: +38983004563 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/dniprovskij-miskij-centr-socialnih-sluzhb
    ЄДРПОУ:
    21945667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-009169-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з теоретичної та практичної підготовки льотного складу Замовника, згідно затверджених програм підготовки Виконавця

    Ім'я:
    Тетяна Качуровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459597104 Веб сайт:
    https://saeukraine.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    25196197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    112 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-005230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення навчання та перевірки знань працівників замовника з питань охорони праці

    Ім'я:
    Фесун Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:
    +380382675596
    Веб сайт:
    http://www.securitypolice.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40108929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчання за професією «Електрогазозварник» в кількості 9 чоловік за кодом згідно з ДК 021:015: 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»

    Ім'я:
    Мазорук Володимир Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:
    23312469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    87 030,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-000891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації проведення професійного навчання та перевірки знань фахівців з питань охорони праці та технічної експлуатації теплових установок і мереж та систем газопостачання

    Ім'я:
    Світлана ПОЛЯЄВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972069408 ЄДРПОУ:
    41807049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-002926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з теоретичної та практичної підготовки льотного складу Замовника, згідно затверджених програм підготовки Виконавця

    Ім'я:
    Тетяна Качуровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459597104 Веб сайт:
    https://saeukraine.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    25196197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 11:26

    Прийом пропозицій
    31 лип. 11:26 – 8 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    120 380,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-007327-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчання та підвищення кваліфікації машиніст крана (кранівник)

    Ім'я:
    Загородня Іванна Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт:
    http://cemrw.com
    ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-009178-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з органiзацiї та проведення навчання вiдповiдальних за технiчний стан та безпечну експлуатацiю систем газопостачання, (ДК 021:2015 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-004930-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спеціальне щорічне навчання робітників за професією оператор котелень: Код згідно ДК 021:2015-80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки

    Ім'я:
    Галина Рощупкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687956288 ЄДРПОУ:
    02770239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 463,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-001650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги у сфері професійної підготовки (Спеціальне навчання, атестація та сертифікація персоналу з неруйнівного контролю за напрямками)

    Ім'я:
    Булаш Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612332 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 10:10

    Прийом пропозицій
    10 лип. 10:10 – 20 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    71 600,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-006541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчання за курсом: "Навчання з правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, правил технічної експлуатації електроустановок споживачів"

    Ім'я:
    Галина Брежнєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967101268 Веб сайт:
    http://novosvita.klasna.com/
    ЄДРПОУ:
    02142342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-005179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Функціональне навчання у сфері ЦЗ (27 годин); Функціональне навчання у сфері ЦЗ (18 годин); Cпеціальна підготовка осіб, які залучаються до проведення інструктажів, … навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки за (16 годин))

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 231,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-010158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Загальний курс з охорони праці; правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів; правила технічної експлуатації електроустановок споживачів; правила охорони праці при роботі з інструментом та пристроями; правила охорони праці під час викнання робіт на висоті

    Ім'я:
    Сапріна Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт:
    http://blood-center.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    01992376
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-012046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки

    Ім'я:
    Олександра Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 16:34

    Прийом пропозицій
    22 черв. 16:34 – 2 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    89 078,09 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-010182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчання з питань з охорони праці та пожежної безпеки

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 840,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-010970-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Консультаційні послуги з навчання працівників Замовника з основ технічного обслуговування, діагностики несправностей, експлуатації гірничого обладнання SANDVIK

    Ім'я:
    Будчана Тетяна Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:
    +380565295920
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    263 952,38 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-011822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги професійного навчання працівників з охорони праці і Правил НПАОП, що регламентують проведення робіт підвищеної небезпеки

    Ім'я:
    Ольга Шестакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983004563 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/dniprovskij-miskij-centr-socialnih-sluzhb
    ЄДРПОУ:
    21945667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-001820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    підвищення кваліфікації слухача за професією "Кухар"

    Ім'я:
    Дякова Надія Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678852127 ЄДРПОУ:
    43910888
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 220,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-010708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги у сфері професійної підготовки

    Ім'я:
    Альона Науменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966416692 Веб сайт:
    https://uvs.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    03150102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-26-013741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчання працівників, які виконують вантажно-розвантажувальні роботи із застосуванням крана-маніпулятора, у кількості 16 осіб за кодом ДК 021:2015: 80530000-8 "Послуги у сфері професійної підготовки"

    Ім'я:
    Нечипор Олександр Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:
    +380382618395
    ЄДРПОУ:
    23312469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    56 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 41 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro