Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80522000-9»

  • ID: UA-2026-09-01-008315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з проведення семінару з охорони праці: "Вектор безпеки: сучасна охорона праці та законодавчі трансформації. Турбота про ментальне здоров'я на робочому місці: сучасні підходи та практики" для працівників апарату управління та філій ПрАТ … "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:28

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:28 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    275 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 16 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з участі у короткотерміновому семінарі

    Ім'я:
    Ірина Журікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675633930 Веб сайт:
    http://isi.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00190294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення тренінг-вебінарів. (ДПСЗ, Київ)

    Ім'я:
    Сергій Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504483869 Веб сайт:
    http://dpsz.ua
    ЄДРПОУ:
    24366929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004334-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання консультаційних послуг з питань: Особливості та практика застосування законодавчих засад регулювання організації, ведення бухгалтерського облікусуб'єктами державного сектору.

    Ім'я:
    Смоловик Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442351070 Факс:
    +380442357053
    ЄДРПОУ:
    05416975
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    80522000-9 Навчальні семінари

    Ім'я:
    Людмила Сиваєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951907972 ЄДРПОУ:
    01998360
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Консультаційні послуги з навчання спеціалістів з питань здійснення публічних закупівель

    Ім'я:
    Шевченко Юрій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671780541 ЄДРПОУ:
    00193602
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення навчального тренінгу 04.09.2026р.

    Ім'я:
    Галина Моспанок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950624421 ЄДРПОУ:
    44315053
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002375-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Участь у короткотерміновому семінарі спеціалістів замовника в сфері здійснення публічних закупівель згідно із затвердженою програмою підготовки спеціалістів (навчальні засоби, код ДК 021:2015:80520000-5)

    Ім'я:
    Олександр Витвіцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт:
    https://kr.cdc.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38435613
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001636-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із проведення навчальної сесії для педагогів закладів дошкільної освіти Львівської міської територіальної громади у рамках проєкту "Майданчик змін" у ЗДО №51 ЛМР, ЗДО №75 ЛМР, ЗДО №127 ЛМР, ЗДО №166 ЛМР, ЗДО №55 ЛМР, ЗДО №144 ЛМР, ЗДО №154 ЛМР (ДК 021:2015:80520000-5 - Навчальні засоби)

    Ім'я:
    Демус Остап Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322953206 ЄДРПОУ:
    41321682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з навчання спеціалістів з питань здійснення публічних закупівель

    Ім'я:
    Длубак Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679221203 ЄДРПОУ:
    43725670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги онлайн-семінару «БУДІВНИЦТВО 2026. Від земельної ділянки та містобудівної документації до введення об'єкта в експлуатацію: нові вимоги, нові ризики, цифровий контроль і перевірки, відповідальність та судова практика.» тривалістю 8 академічних годин

    Ім'я:
    Нестеренко Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960601310 ЄДРПОУ:
    04349550
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 460,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги проведення дистанційного інформаційно-тематичного семінару на тему: "Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів" для медичних працівників (код ДК ЄЗС 021:2015-80520000-5 Навчальні засоби (8052200-9 Навчальні семінари))

    Ім'я:
    Наталія Какадьор
    E-mail: [email protected] Телефон: +30462774180 Веб сайт:
    https://cn.cdc.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38509742
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 880,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-000927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення семінару на тему: Косметика. Належна виробнича практика (GMP) за ДСТУ EN ISO 22716:2026, ДСТУ EN ISO 22716:2007

    Ім'я:
    Ганна Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972579040 ЄДРПОУ:
    04725912
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001629-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Онлайн навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель

    Ім'я:
    Затолюк Віктор Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689558312 ЄДРПОУ:
    03328310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001560-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчальні засоби

    Ім'я:
    Наталія Трофіменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.poltava.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга проведення інформаційно-тематичного семінару

    Ім'я:
    Світлана Винник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637078400 Веб сайт:
    http://bukachivska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    44432369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000648-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення онлайн-семінару,відповідно до (ДК 021:2015 80522000-9 Навчальні семінари)

    Ім'я:
    Ірина Мисник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442002534 ЄДРПОУ:
    43173325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001428-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 80520000-5 – Навчальні засоби (Інформаційно-консультаційні послуги на тему: «Практична реалізація НАССР – від розробки до успішного впровадження» – 80522000-9)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 182,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-007270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель згідно із затвердженою програмою підготовки спеціалістів (навчальні засоби), код ДК 021:2015 (CPV) : 80520000-5 Навчальні засоби

    Ім'я:
    Драч-Мамалига Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380959142810 ЄДРПОУ:
    01994959
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-012120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    навчання спеціаліста з питань здійснення публичних закупівель

    Ім'я:
    Сизон Оксана Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985443615 ЄДРПОУ:
    26382401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 255 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro