Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80521000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-014264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата за послуги щодо розробки робочих навчальних планів у сфері професійної освіти за робітничими професіями та видами професійної підготовки.
Очікувана вартість5 770,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення групових занять з фотографії, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 80521000-2 Послуги пов‘язані з навчальними програмами, в межах реалізації проекту "єМістечко - Культурно-освітня платформа в бібліотеці "Простір можливостей".
Очікувана вартість15 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітні послуги з підготовки, перепідготовки, навчання посадових осіб і фахівців з питань охорони праці і правилам НПАОП
Очікувана вартість5 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Надання послуги з проведення авторського курсу лекцій про особливості визначення вартості вишукувальних робіт, обстеження, проектних, експертних та будівельних робіт з урахуванням законодавчих новацій, практичні заняття щодо самостійного виконання
розрахунків та перевірки кошторисної документації для апарату управління та філій ПрАТ «Укргідроенерго» за допомогою програмних комплексів «Смета-XXI», «Проект-XXI-Бізнес» та «Бібліотека-XXI») Очікувана вартість162 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 80520000-5 - Навчальні засоби.
Оголошено15 лип. 13:49
Прийом пропозицій21 лип. 13:54 – 24 лип. 13:54Очікувана вартість91 010,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги в сфері бухгалтерського обліку та оподаткування
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 код 80520000-5 – Навчальні засоби (Навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель згідно із затвердженою програмою підготовки спеціалістів з видачею сертифікату)
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗа кодом ДК 021:2015: 80520000-5 — Навчальні засоби. (Інформаційно- консультаційні послуги щодо організації навчання на тематичному удосконаленні «Супровід і лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги»)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги за навчальною програмою «Публічні закупівлі в Україні 2026: Практичні аспекти окремих закупівель»
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-010701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення військово-патріотичного вишколу «Захисник Донеччини»
Оголошено2 лип. 21:19
Прийом пропозицій2 лип. 21:19 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість432 083,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-02-009975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 80521000-2 Послуги, пов’язані з навчальними програмами – в рамках реалізації проєкту «Стале управління надзвичайними ситуаціями, пов’язаними з погодними умовами» (SWEM, Грантовий договір ROUA00430), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми “Interreg
NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Очікувана вартість85 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання працівників за курсом :"Курс Організація та забезпечення персонально-первинного військового обліку виконавчими органами сільських,селищних,міських рад,органами місцевої виконавчої влади
Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація участі представників замовника в Заході під егідою ГО"ПРОГРЕСС"пакет Оптимальний:Курс Спірометрія у практиці лікаря:від виконання до інтерпритації
Очікувана вартість11 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з навчальною програмою "Належна клінічна практика. Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань"
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість39 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-011618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, зміст яких полягає в доступі Користувач до Особистого кабінету Платформи та забезпеченні можливості доступу Користувача через його Особистий кабінет до відповідних інформаційно-консультаційних послуг на тему: “Договірне право 1.0” (за кодом ДК 021:2015 80520000-5 - Навчальні засоби)
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-014273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язнаі з навчальними програмами
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-003744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги онлайн навчання, а саме: з функціонального навчання посадових осіб підприємства (2 чол.) у сфері ЦЗ за 27 годинною навчальною програмою.
Очікувана вартість1 926,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-000484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами (код 80521000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість1 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-008275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення майстеркласів у сфері традиційної народної культури
Очікувана вартість53 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-013327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення навчальних програм та навчально-методичних матеріалів з формування портфеля будівель для енергомодернізації в рамках проєкту 101215658-LIFE24-CETLEEP- LIFE-2024-CET
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro