Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80420000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-010906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОтримання доступу до навчальної комп’ютерної програми (он-лайн сервісу) MicroStrategy: Education Pass - Architect - 80420000-4
Ім'я:Богдан ТодосієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380632269833 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість1 440,00 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення, проведення експертизи, придбання, супроводження та розміщення в інформаційно-телекомунікаційних системах дистанційних курсів для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено24 серп. 15:55
Прийом пропозицій24 серп. 15:55 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 523 691,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги виконання проєкту (заходу) ««День Молоді Львівщини: розвиток цифрових компетентностей», (код ДК 021:2015: 80420000-4 Послуги у сфері електронної освіти)
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплексні послуги з організації та проведення навчання вчителів на платформі ВШО, розроблення мультимедійних цифрових навчальних курсів для педагогічних працівників, а також просування та популяризації платформи «Всеукраїнська школа онлайн»
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено6 серп. 18:29
Прийом пропозицій6 серп. 18:29 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 499 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-008809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплексні послуги з навчання регіональних тренерів для проведення навчання вчителів на платформі ВШО, організації та проведення навчання педагогічних працівників, розроблення мультимедійних цифрових навчальних курсів для педагогічних працівників
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено31 лип. 17:39
Прийом пропозицій31 лип. 17:39 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 034 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-011658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання електронного освітнього контенту та навчальних матеріалів через Інтернет для курсу «Відповідальне ведення бізнесу для відновлення України»
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-010076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки навчально-методичних матеріалів (уроків) у межах політики «Освіта для життя» для 5–6 класів
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено15 лип. 16:48
Прийом пропозицій15 лип. 16:48 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 626 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВебінар: SAF-T на практиці: один файл – три погляди (бухгалтер, аудитор, ДПС) ДК 021:2015 80420000-4 "Послуги у сфері електронної освіти"
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення навчально-методичних матеріалів (уроків, МНП, відео) для шістнадцяти вибіркових профільних курсів STEM-кластеру
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено6 лип. 17:50
Прийом пропозицій6 лип. 17:50 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 806 712,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-010168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки навчально-методичних матеріалів (уроків) для учнів 9-11 класів, які проживають на тимчасово окупованих територіях
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено6 лип. 17:36
Прийом пропозицій6 лип. 17:36 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 322 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки навчально-методичних матеріалів (уроків) у межах політики «Освіта для життя» для 5–6 класів
Ім'я:Багінський Денис ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380967188422 ЄДРПОУ:43296244Оголошено6 лип. 17:16
Прийом пропозицій6 лип. 17:16 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 626 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість22 444,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість20 947,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість2 839,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість14 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість3 164,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість7 911,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість12 305,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість5 679,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення занять на курсах для педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців організацій, установ, підприємств (ЦПД)
Очікувана вартість3 164,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro