Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80410000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-012301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 80410000-1 - Послуги різних навчальних закладів (Послуги з забезпечення можливості організації, адміністрування та реєстрації сертифікованих навчальних курсів European Resuscitation Council (ERC))
Оголошено27 серп. 17:35
Прийом пропозицій27 серп. 17:35 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення навчання з питань охорони праці, електробезпеки, пожежної безпеки
Очікувана вартість3 150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиздійснення заходів з професійної адаптації (підготовка магістра за заочною формою навчання за КПКВК 1501120 відповідно до Постанови КМУ № 432 від 21.06.2017 (зі змінами) для ветерана війни-учасника бойових дій Зінчук Світлани Георгіївни
Ім'я:Кобера Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679053053,380322378462 ЄДРПОУ:26144908Очікувана вартість20 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення заходів з професійної адаптації (підготовка водіїв транспортних засобів категорії "C" за КПКВК 1501120 відповідно до Постанови КМУ № 432 від 21.06.2017 (зі змінами) для ветерана війни Смірнова Станіслава Олександровича
Ім'я:Кобера Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679053053,380322378462 ЄДРПОУ:26144908Очікувана вартість25 146,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з професійної адаптації, а саме перепідготовку за напрямом «Водій автотранспортних засобів категорії «С» (теоретичний та практичний курси) (Код за ДК-021:2015: 80410000-1 — Послуги різних навчальних закладів)
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиздійснення заходів з професійної адаптації (підготовка водіїв транспортних засобів категорії "В" за КПКВК 1501120 відповідно до Постанови КМУ №432 від 21.06.2017 (зі змінами) для особи з інвалідністю внаслідок війни Штепки Максима Вікторовича
Очікувана вартість5 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення професійної адаптації.
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проходження (одного) спеціаліста курсу навчання у формі вебінару у сфері здійснення публічних закупівель.
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з "Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж" та "Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду"
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з професійного навчання водінню автотранспортних засобів категорії "Д"
Очікувана вартість16 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з професійної адаптації, а саме: навчання за напрямом "Водій автотранспортних засобів категорія "В"
Очікувана вартість1 716,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro