Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80400000-8»
-
ID: UA-2026-08-27-012301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 80410000-1 - Послуги різних навчальних закладів (Послуги з забезпечення можливості організації, адміністрування та реєстрації сертифікованих навчальних курсів European Resuscitation Council (ERC))
Оголошено27 серп. 17:35
Прийом пропозицій27 серп. 17:35 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи80430000-7 - Послуги у сфері університетської освіти для дорослих
Ім'я:Молдованов Артур ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380646122670 Факс:+380646122250ЄДРПОУ:02125131Очікувана вартість4 623,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи80420000-4 Послуги у сфері електронної освіти (Інформаційно-консультаційні послуги на тему «Внутрішній аудит і контроль»)
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводяться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за місцем перебування здобувачів Замовника за межами території України (ДК 021:2015 – 80430000-7
«Послуги у сфері університетської освіти для дорослих») *Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (абз. 4 підпункту 5 пункту 13 - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) Очікувана вартість1 428,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги різних навчальних закладів
Очікувана вартість17 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДистанційне навчання з курсу «Цивільний захист (в тому числі правила техногенної безпеки) для працівників»
Очікувана вартість41 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ДК 021:2015 - 80430000-7 — «Послуги у сфері університетської освіти для дорослих») *Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178
"Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (абз. 4 підпункту 5 пункту 13 - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) Очікувана вартість6 164,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи80420000-4 Послуги у сфері електронної освіти (Інформаційно-консультаційні послуги у сфері публічних закупівель)
Очікувана вартість5 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиздійснення заходів з професійної адаптації (підготовка водіїв транспортних засобів категорії "В" за КПКВК 1501120 відповідно до Постанови КМУ №432 від 21.06.2017 (зі змінами) для особи з інвалідністю внаслідок війни Штепки Максима Вікторовича
Очікувана вартість5 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення, підготовки, обробки результатів проведення іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування за межами території України
Очікувана вартість2 857,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги дистанційного навчання з Загальних питань з охорони праці
Очікувана вартість35 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
Очікувана вартість4 623,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 80430000-7 «Послуги у сфері університетської освіти для дорослих» ( послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту)
Очікувана вартість2 857,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОтримання доступу до навчальної комп’ютерної програми (он-лайн сервісу) MicroStrategy: Education Pass - Architect - 80420000-4
Ім'я:Богдан ТодосієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380632269833 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість1 440,00 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизабезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro