Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80330000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання освітніх послуг.
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання з питань пожежної безпеки працівників закладів освіти (ДК 021:2015-80330000-6 Послуги у сфері освіти в галузі безпеки)
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 80330000-6 Послуги у сфері освіти в галузі безпеки (Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб)
Очікувана вартість2 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ, організацій, спеціального навчання з видачою відповідних сертифікатів для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою.
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту посадових осіб
Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері освіти в галузі безпеки (Послуги з викладання освітнього компоненту «Основи національного спротиву»)
Оголошено20 серп. 11:19
Прийом пропозицій20 серп. 11:19 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 233 476,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-000967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері освіти в галузі безпеки(навчання цивільного захисту ЗДО "Берізка")
Очікувана вартість870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідвищення кваліфікації експертів технічних з промислової безпеки
Оголошено20 серп. 09:19
Прийом пропозицій20 серп. 09:19 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість13 381,76 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту посадових осіб
Очікувана вартість2 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання та перевірка знань посадових осіб і спеціалістів з питань охорони праці, гігієни праці, електробезпеки, пожежної безпеки
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з питань пожежної безпеки
Очікувана вартість1 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи80330000-6 Послуги у сфері освіти в галузі безпеки (Навчання з питань охорони праці)
Очікувана вартість5 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з питань пожежної безпеки
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері освіти в галузі безпеки
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 : 2015 80330000 - 6 Послуги у сфері освіти в галузі безпеки ( навчання з кібербезпеки )
Очікувана вартість9 322,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 80330000-6 - Послуги у сфері освіти в галузі безпеки (для 1 особа)
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги навчання з вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування
Очікувана вартість800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги (тренінги) за напрямком: «CCSA, Chek Point Security Administration-R82» та «CCSE Check Point Security Expert-R82»
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість96 962,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, спеціального навчання (пожежно-технічний мінімум) для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою: із здачею заліку та видачею сертифікату
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-012187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері освіти в галузі безпеки
Ім'я:Винник Любов ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500875428 Веб сайт: ЄДРПОУ:20565247Очікувана вартість870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro