Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80000000-4»

  • ID: UA-2026-09-02-013613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-463_80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації за темою: «Основи контролю свердловин»)

    Ім'я:
    Ольга Оберемко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663769249 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 18:28

    Прийом пропозицій
    2 вер. 18:28 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    829 056,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013506-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)

    Ім'я:
    Ольга Оберемко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663769249 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 18:07

    Прийом пропозицій
    2 вер. 18:07 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    114 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001248-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги у сфері професійної підготовки

    Ім'я:
    СБУ ДГЗ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936001863 ЄДРПОУ:
    00034074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:43

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:43 – 18 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 10 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з проведення семінару з охорони праці: "Вектор безпеки: сучасна охорона праці та законодавчі трансформації. Турбота про ментальне здоров'я на робочому місці: сучасні підходи та практики" для працівників апарату управління та філій ПрАТ … "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:28

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:28 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    275 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 8 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007605-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)

    Ім'я:
    Єрмакова Валентина Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442936367 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:02

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:02 – 17 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    183 334,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 11 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електронний освітній ресурс для Славського академічного ліцею в окулярах віртуальної реальності «Нова Українська школа»

    Ім'я:
    Юрій Стегура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687511212 ЄДРПОУ:
    45323641
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    875 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації персоналу

    Ім'я:
    Лантух Зоя Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276596 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:45 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    1 660 493,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 8 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку

    Ім'я:
    Главін Максим Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 056 7933549 ЄДРПОУ:
    40081237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:23 – 9 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    64 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 19 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009629-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з підвищення кваліфікації (навчання) державних службовців Замовника за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою «Підвищення кваліфікації державних службовців територіальних сервісних центрів МВС, на яких згідно з посадовими обов’язками покладатимуться функції з прийняття практичних … іспитів для отримання права керування транспортними засобами категорії «В»»

    Ім'я:
    Ярослава КОШЕЛЄВА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741055 ЄДРПОУ:
    40109173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:07 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    59 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології

    Ім'я:
    Станіславчук Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:
    25316265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:53

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:53 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    444 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007742-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання обладнання для оснащення кабінетів фізики НУШ Боблівського ліцею ім. О. С. Панасюка Турійської селищної ради Ковельського району Волинської області та опорного закладу «Купичівський ліцей» Турійської селищної ради Ковельського району Волинської області НУШ

    Ім'я:
    Шумська Оксана Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967814799 ЄДРПОУ:
    43320994
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:07 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 403 888,88 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»

    Ім'я:
    Мироненко Т.М
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931049649 ЄДРПОУ:
    45462724
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:34 – 8 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    4 163,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 15 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення системи ціноутворення у будівництві. Кошторисні норми та нормативи. Настанови. Зміни до Настанов. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи. Визначення вартості об'єкту будівництва, проектних, вишукувальних робіт та … обстеження. Зміни. Перевірка кошторисної документації. Проектна документація. Експертиза проектів будівництва. Реалізація інновацій в програмних комплексах "АВК-5" та "АС-4". Електронна система у будівництві"

    Ім'я:
    Лавор Олександр Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 ЄДРПОУ:
    26444970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:41

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:41 – 8 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    15 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Професійна підготовка з організації роботи по перевезенню цінностей - 80550000-4

    Ім'я:
    Ніна Лис
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:28

    Прийом пропозицій
    11 вер. 11:00 – 18 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    96 516,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    7 дн. 15 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тренінг для фахівців з фізичної реабілітації

    Ім'я:
    Болілий Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662624 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:54

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:54 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    7 316,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти обладнання для кабінетів біології, хімії та фізики. 80520000-5 – Навчальні засоби

    Ім'я:
    Дідушко Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677771062 ЄДРПОУ:
    20558572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:51 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    151 801,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга з навчання та переатестації електрогазозварювальника філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Малюк Євгенія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380569255486 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:28 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    23 634,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 8 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з підготовки водія транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (Свідоцтво ДОПНВ) ДК 021:2015: 80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів

    Ім'я:
    Альона Пляка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953047666 Веб сайт:
    http://www.kh.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37876792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:19

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:19 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    6 233,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 8 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010587-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії

    Ім'я:
    Тарас Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380992354966 ЄДРПОУ:
    44084425
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:48

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:48 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    370 416,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007471-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії

    Ім'я:
    Тарас Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380992354966 ЄДРПОУ:
    44084425
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:54

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:54 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    370 416,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 23 г. 52 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro