Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79995100-6»
-
ID: UA-2026-08-26-012656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні послуги
Очікувана вартість2 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з науково-технічного упорядкування (архівування) документів та справ з управлінської діяльності
Очікувана вартість92 338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення науково-технічного упорядкування документів і справ за 1988-2015 роки
Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з упорядкування архівних документів (згідно КВЕД 91.01 – Функціювання бібліотек і архівів) КП «Спецкомбінат – ритуальна служба» Рівненської міської ради
Очікувана вартість39 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні послуги з науково-технічного опрацювання документів
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиархівні послуги
Очікувана вартість48 676,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля Послуги з виготовлення та надання архівних довідок щодо будівель на об'єкти нерухомості (про наявність зареєстрованого права власності на об'єкти нерухомості) за адресами: Дніпропетровська обл., Криворізький район, с. Водяне, вулиця Магістральна , будинок 1а, 1б, 1в, 1г, 1о, вулиця
Степова 18а, 18б, 18в, 18г, 18д, за кодом ДК 79995100-6 "Послуги з надання архівних довідок" Очікувана вартість12 495,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОправлення архівних справ у тверду обкладинку
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-технічне опрацювання документів і справ та забезпечення збереженості архівних документів
Очікувана вартість3 728,09 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по впорядкуванню та брошуруванню документів(архівні послуги) (ДК 021:2015 79990000-0 Різні послуги пов"язані з діловою сферою)
Очікувана вартість99 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (науково-технічна експертиза цінності та упорядкування архівних документів)
Оголошено7 серп. 17:19
Прийом пропозицій7 серп. 17:19 – 19 серп. 18:00Очікувана вартість961 860,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-003854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання копій архівних документів
Очікувана вартість138,19 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання копій архівних документів
Очікувана вартість34,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з упорядкування документів
Ім'я:Панченко Інна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472311537 Факс:+380472373341ЄДРПОУ:26261092Оголошено5 серп. 11:45
Прийом пропозицій5 серп. 11:45 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість416 666,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-000523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні послуги.
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування документів (архіву)
Очікувана вартість15 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні послуги
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість564,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання копій архівних документів
Очікувана вартість34,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання копій архівних документів
Очікувана вартість339,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання копій архівних документів
Очікувана вартість33 616,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro