Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79980000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-000468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-79980000-7 "Послуги з передплати друкованих видань" (передплата газети "Кролевецький вісник" на 4 квартал 2026 року)
Ім'я:Александренко Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545395645 Факс:+380545395542Веб сайт: ЄДРПОУ:04058060Оголошено31 серп. 09:21
Прийом пропозицій31 серп. 09:21 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-004482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з передплати та доставки періодичних видань
Оголошено28 серп. 11:59
Прийом пропозицій28 серп. 11:59 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-27-005627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з організації включення видання до передплатного каталогу
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з оформлення передплати на друковані медіа
Очікувана вартість6 653,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОформлення предплати на друкованні медіа
Очікувана вартість75 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оформлення передплати на друковані медіа - ДК 021:2015 Послуги з передплати друкованих видань (Послуги з оформлення передплати на друковані медіа "СВІТ"- ДК 021:2015 Послуги з передплати друкованих видань )
Ім'я:Рясний Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445251380 Факс:+380445254349Веб сайт: ЄДРПОУ:23724640Очікувана вартість1 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-004343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПередплата на друковані медіа
Очікувана вартість34 939,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:79980000-7 Послуги з передплати друкованих видань (послуги з оформлення передплати на друковані медіа)
Очікувана вартість36 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 79980000-7 Послуги з передплати друкованих видань (передплата на газету "Все про бухгалтерський облік")
Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивключення до каталогу видань України
Ім'я:Ногіна Тетяна ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445314976 Веб сайт: ЄДРПОУ:44470624Очікувана вартість7 686,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79980000-7 - Послуги з передплати друкованих видань
Очікувана вартість2 195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПередплата газети "Наше місто"
Ім'я:Русак Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972384816 Факс:+380385432359ЄДРПОУ:32170306Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-011384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з оформлення передплати на друковані медіа та послуга з доставки друкованих медіа ДК 021:2015 79980000-7 Послуги з передплати друкованих видань
Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість1 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 79980000-7 (Передплата друкованих видань )
Очікувана вартість17 904,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання щотижневого інформаційно-аналітичного журналу «ЕнергоБізнес» з щоденним додатком «ЕнергоБізнес-Новини»
Ім'я:Кривуля Ірина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503350728 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Очікувана вартість66 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оформлення передплати на друковані медіа та послуги з доставки друкованих медіа (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість1 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОформлення передплати на друковані медіа згідно коду ДК 021:2015: 79980000-7 — Послуги з передплати друкованих видань
Очікувана вартість1 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-002330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передплати друкованих видань
Очікувана вартість2 740,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-006212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доставки друкованих медіа (Казна України)
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Очікувана вартість20,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги передплати на друковані медіа (79980000-7 - Послуги з передплати друкованих видань)
Очікувана вартість22 562,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro