Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79971000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-010059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по зшиванню, укомплектуванню документів ( том 200 арк) за кодом ЄЗС ДК 021:2015 79971200-3 палітурні послуги.
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипалітурні послуги
Ім'я:Лагода Ольга АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442857576 Факс:+380442849357ЄДРПОУ:01432865Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги
Очікувана вартість9 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оправлення в тверду обкладинку архівних справ, згідно CPV за ДК 021:2015 код 79970000-4 Видавничі послуги
Оголошено24 серп. 12:17
Прийом пропозицій24 серп. 12:17 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість67 670,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги
Очікувана вартість96 270,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оправлення в тверду обкладинку архівних справ, згідно CPV за ДК 021:2015 код 79970000-4 Видавничі послуги
Оголошено17 серп. 17:28
Прийом пропозицій17 серп. 17:28 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-001608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з оправлення в тверду обкладинку справ
Ім'я:Мішаков Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442399372 Веб сайт: ЄДРПОУ:25836018Очікувана вартість62 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги та послуги з післядрукової обробки книг
Очікувана вартість92 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидавничі послуги (Палітурні послуги)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги та послуги з післядрукової обробки
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги до реєстраційних журналів А4, тверда палітурка, матеріал папвініл, формат А4
Очікувана вартість1 872,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги на видання "Стадії вчинення кримінального правопорушення" (м'яка обкладинка, формат А5, 96 с.)
Очікувана вартість2 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги з переплетення справ довготривалого зберігання
Очікувана вартість9 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалітурні послуги
Очікувана вартість19 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 79971200-3 - Палітурні послуги
Очікувана вартість83 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-011090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з оправлення в тверду обкладинку справ
Ім'я:Ірина МірошніченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442023429 Веб сайт: ЄДРПОУ:38516849Оголошено7 лип. 18:39
Прийом пропозицій7 лип. 18:39 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість268 686,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-004800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з підшивки документів
Ім'я:Терлецький Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380324422384 Факс:+380324422384ЄДРПОУ:22392443Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-012362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипалітурні послуги
Ім'я:Кудрявцев ВолодимирE-mail: [email protected] Телефон: +380502844878 Факс:+380502844878ЄДРПОУ:04011555Очікувана вартість8 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro