Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79970000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-010244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадання послуг з підготовки та поліграфічного виготовлення каталогу виставки – мистецького альбому
Оголошено31 серп. 16:34
Прийом пропозицій31 серп. 16:34 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Оголошено31 серп. 09:52
Прийом пропозицій31 серп. 09:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 4, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість918 366,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 3, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість918 366,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 2, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість918 366,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 1, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість918 366,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 4, авт. Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним
електронним додатком) Очікувана вартість1 023 525,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 3, Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним
додатком) Очікувана вартість1 023 525,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.) (з інтерактивним
електронним додатком) Очікувана вартість996 658,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.) (з інтерактивним
електронним додатком) Очікувана вартість996 658,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 2 -х частинах ) (Частина 2, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість1 120 996,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 2 -х частинах ) (Частина 1, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість1 120 996,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 4, авт. Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним
додатком) Очікувана вартість953 867,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 3, авт. Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним
додатком) Очікувана вартість953 867,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість944 082,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість944 082,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення журналів (код ДК 021:2015-79970000-4 Палітурні послуги)
Очікувана вартість25 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2 ) 1 клас (у 2 -х частинах) (Частина 2, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість1 071 760,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2 ) 1 клас (у 2 -х частинах) (Частина 1, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість1 071 760,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова. Буквар» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1-Н 54.2) 1 клас (у 4-х частинах) (Частина 4, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
Очікувана вартість877 135,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro