Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79962000-5»
-
ID: UA-2026-08-25-010250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відновленню застарілих світлин
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки фото та інформаційних даних Захисників для розміщення на стендах та сайті Трускавецької міської ради (Меморіал Героїв). Код ДК 021:2015: 79960000-1 Послуги фотографів і супутні послуги
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відновленню застарілих світлин
Очікувана вартість53 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-22-006371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки фотографій
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-23-003908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки фотографій: макетування, розробка дизайну, коректорська правка тексту, фото, трепінг, виготовлення кольоропроби фотопортретів загиблих Героїв Степівської територіальної громади
Очікувана вартість47 268,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-03-011535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОД ДК 021:2015:79960000-1: Послуги фотографів і супутні послуги (Дизайн та виготовлення макету банера на Алею Героїв)
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-04-010212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 79960000-1 – Послуги фотографів і супутні послуги (Послуги фотографів для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961000-8; послуги з аерофотозйомки для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська
політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961200-0; послуги з обробки фотографій для фотоконтенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (ретушування, кадрування, колажування, підготовка до друку) – 79962000-5) Ім'я:Сіроштан Ілона ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено4 лип. 2024 17:42
Прийом пропозицій4 лип. 2024 17:42 – 12 лип. 2024 18:00Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-22-000321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПoслуги з oбpoбки oцифpoвaних мaтеpiaлiв (кoльopoкopекцiя, усунення пoдpяпин)
Оголошено22 черв. 2024 13:51
Прийом пропозицій22 черв. 2024 13:51 – 30 черв. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-18-004565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення фотозйомки опери "Кармен" Ж.Бізе; проведення фотозйомки опери "Украдене щастя" Ю.Мінкуса; обробка відзнятого матеріалу (Код ДК 021:2015 (CPV):79960000-1 Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-13-011816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифото послуги (ДК 021:2015 79962000-5 Послуги з обробки фотографій) для відзначення до Міжнародного дня захисту дітей
Очікувана вартість9 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-21-001061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 – 79960000-1 – Послуги фотографів і супутні послуги (Послуги фотографів для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961000-8; послуги з аерофотозйомки для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська
політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961200-0; послуги з обробки фотографій для фотоконтенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (ретушування, кадрування, колажування, підготовка до друку) – 79962000-5)» Ім'я:Сіроштан Ілона ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено21 трав. 2024 09:33
Прийом пропозицій21 трав. 2024 09:33 – 29 трав. 2024 18:00Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-18-005827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотозйомка архівних фото та сценографічних робіт Євгена Лисика (73шт.); обробка відзнятого матеріалу (73шт.) (Код ДК 021:2015: 79960000-1 - Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість18 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-08-011500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 79960000-1 – Послуги фотографів і супутні послуги (Послуги фотографів для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961000-8; послуги з аерофотозйомки для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська
політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961200-0; послуги з обробки фотографій для фотоконтенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (ретушування, кадрування, колажування, підготовка до друку) – 79962000-5) Ім'я:Сіроштан Ілона ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено8 квіт. 2024 16:48
Прийом пропозицій8 квіт. 2024 16:48 – 16 квіт. 2024 18:00Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-02-27-005742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення фотозйомки балету «Дон Кіхот» Л.Мінкуса (28 січня 2024р.) (94 шт.); проведення фотозйомки оперети «Летюча миша» Й.Штрауса (08 лютого 2024р.) (74 шт.); обробка відзнятого матеріалу (168 шт.) (Код ДК 021:2015: 79960000-1 - Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-27-005262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення фотозйомки опери «Набукко» Дж.Верді (9 лютого 2024р.) (250 шт.); проведення фотозйомки опери «Любовний напій» Г.Доніцетті (11 лютого 2024р.) (250 шт.); обробка відзнятого матеріалу (500 шт.) (Код ДК 021:2015: 79960000-1 - Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-13-013714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 79960000-1 – Послуги фотографів і супутні послуги (Послуги фотографів для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961000-8; послуги з аерофотозйомки для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська
політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961200-0; послуги з обробки фотографій для фотоконтенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (ретушування, кадрування, колажування, підготовка до друку) – 79962000-5) Ім'я:Сіроштан Ілона ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено13 лют. 2024 18:11
Прийом пропозицій13 лют. 2024 18:11 – 21 лют. 2024 20:00Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-23-017107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 79960000-1 – Послуги фотографів і супутні послуги (Послуги фотографів для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961000-8; послуги з аерофотозйомки для створення фотоконтенту про Національний університет «Полтавська
політехніка імені Юрія Кондратюка» – 79961200-0; послуги з обробки фотографій для фотоконтенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (ретушування, кадрування, колажування, підготовка до друку) – 79962000-5) Ім'я:Сіроштан Ілона ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено23 січ. 2024 19:00
Прийом пропозицій23 січ. 2024 19:00 – 31 січ. 2024 21:00Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-10-17-014873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотозйомка прем'єри театралізованого музичного дійства "Псальми війни" Є.Станковича (14.10.2023р), обробка відзнятого матеріалу (86 шт)(Код ДК 021:2015 79960000-1 Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-13-008814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотозйомка балету "Даремна обережність" П. Гетеля (13 жовтня 2023р.) (55 шт); обробка відзнятого матеріалу (55 шт) (Код ДК 021:2015 79960000-1 Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-02-001748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення фотозйомки прем"єри балету "Даремна обережність" П. Гертеля (24 вересня 2023 р.) (184 шт.) та обробка відзнятого матеріалу (184 шт.) (код ДК 021:2015 79960000-1 Послуги фотографів і супутні послуги)
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro