Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79960000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-009790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення фотозйомки та супутніх послуг на культурно-мистецьких або публічних заходах, що організовує та проводить Замовник, із використання мобільних фотобудок (селфі-боксів) із ШІ-стилізацією
Оголошено1 вер. 16:30
Прийом пропозицій1 вер. 16:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021:2015: 79960000-1 — Послуги фотографів і супутні послуги (фотографічні та супутні послуги для документального та інформаційного забезпечення урочистого заходу з нагоди вручення почесного знака «Жіноче серце»)
Очікувана вартість37 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги фотографів і супутні послуги (здійснення фотозйомки та обробка фотографій під час проведення заходу)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з предметної фотозйомки творчих робіт в рамках реалізації гранту УКФ "ЛНАМ: розархівація"
Ім'я:Іваник Юлія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322472840 Факс:+380322761407ЄДРПОУ:02071027Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослугиз підготовки конструкторської документації для проведення робіт з мікрофільмувння документації
Ім'я:Бодягіна Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444851401 Факс:+380444851401ЄДРПОУ:14321127Очікувана вартість1 915,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотозйомки під час проведення Чемпіонату України з ампфутболу серед ветеранів війни (4 раунд Перша ліга). За кодом ДК 021:2015:79960000-1 — Послуги фотографів і супутні послуги
Очікувана вартість16 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовлення цифрових зображень та формування мікрофільму в електронному вигляді, виготовлення документів страхового фонду документації цифрових технологій для об’єкту: «Зовнішні мережі централізованого питного водопостачання та водовідведення м. Південне".
Очікувана вартість21 066,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення інформаційної продукції
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення пам'ятних банерів та металевих стендів з інформацією про загиблих захисників України
Очікувана вартість12 550,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-08-26-013108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотографа
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотографа
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки, ретуші та реставрації фотографій
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотофіксація всіх етапів реалізації проєкту.
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотографа
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотографа
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотографа
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотопослуги
Ім'я:Коваль Марина ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977135131,0456052432 ЄДРПОУ:26190446Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відновленню застарілих світлин
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 79960000-1 Послуги фотографів і супутні послуги (Послуги з проведення фотозйомки з подальшим розміщенням 3-Д туру в Інтернет-сервісі Google Maps)
Очікувана вартість49 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фотографів і супутні послуги
Ім'я:Максимець Андрій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380323130148 Факс:+380323130148ЄДРПОУ:01997863Очікувана вартість16 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro