Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79952100-3»
-
ID: UA-2026-09-01-008508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроведення культурно-мистецького заходу
Ім'я:Яцук-Штанько Вікторія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445299254 Веб сайт: ЄДРПОУ:05509524Очікувана вартість6 237,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пінного шоу та анімації (за ДК 021:2015-79952100-3 Послуги з організації культурних заходів
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення майстер-класу з живопису (включно з витратними матеріалами: фарби , пензлі, полотна формату А3); Послуги з організації та проведення майстер-класу з розпису медових пряників (включно з витратними матеріалами: пряники медові, серветки).
Очікувана вартість28 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання розважальних послуг
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації культурних заходів
Очікувана вартість66 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації культурно-мистецьких заходів
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації заходу з нагоди Дня прапора та 35-річниці Незалежності України
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з культурно-технічного обслуговуванню заходу
Очікувана вартість11 027,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди мобільних огороджень та силової комутації за кодом ДК 021:2015- 79952100-3
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації виступу ансамблю (оркестру) Eclectic Sound Orchestra (або еквівалент) у складі 12 виконавців з нагоди відзначення Дня селища Ворзель 19 вересня 2026 року, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 79950000-8 Послуги з організації
виставок, ярмарок і конгресів Оголошено21 серп. 17:13
Прийом пропозицій21 серп. 17:13 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-008390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного забезпечення організації та проведення заходу з нагоди відзначення Дня селища Ворзель 19 вересня 2026 року, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість167 883,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-004127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація проведення культурного заходу, а саме показу Фільму "Ти Романтика в кіно"
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування локації для проведення безпечних занять з іпотерапії та організації безпечних велотрейлів. Підготовка та облаштування простору для психологічного ретриту та комфортного спілкування учасників заходу та безпечного проведення дозвілля найменших учасників
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість21 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79952100-3 Послуги з організації культурних заходів (організаційно-технічні послуги щодо підготовки та проведення концерту єдності «Співаємо разом!» 23.08.2026 в приміщенні Великої зали Київського Будинку вчених)
Очікувана вартість6 112,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація та проведення фестивалю "Свято яскравих фарб"
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація та проведення концерту українського фолк-метал-гурту "Тінь Сонця"
Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79952100-3 Послуги з організації культурних заходів (організаційно-технічні послуги щодо підготовки та проведення концерту хорової капели ім. Л.М. Ревуцького «Мелодії України» 09.08.2026 в приміщенні Великої зали Київського Будинку вчених)
Очікувана вартість6 112,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомплекс організаційно-технічних послуг щодо проведення культурно-мистецьких заходів
Ім'я:Яцук-Штанько Вікторія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445299254 Веб сайт: ЄДРПОУ:05509524Очікувана вартість6 237,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з інформування відвідувачів театральних заходів про місце проведення заходів шляхом надсилання текстових повідомлень
Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення комплексних сесій відновлення (розробка концепції простору та методики відновлення; проведення арт-терапевтичного плетіння, у т.ч. витратні матеріали; підготовка інформаційних матеріалів)
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro