Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79951000-5»
-
ID: UA-2026-09-03-014082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення культурно-освітнього заходу, присвяченого японській чайній культурі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість150 479,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення спільного навчання медичних працівників в рамках реалізації проєкту «Здоров’я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині» HUSKROUA/23/RI/2.1/020 в рамках Програми VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна
Очікувана вартість340 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення культурно-освітнього заходу, присвяченого японській чайній культурі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено17 серп. 19:12
Прийом пропозицій17 серп. 19:12 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації заходу(семінару-тренінгу, щодо організації роботи зі стратегічного планування для Замовника
Ім'я:Якимчук Віктор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380986675037 ЄДРПОУ:04347628Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуга з проведення семінару (курсу) на тему: “Управління відходами на підприємстві" для працівників апарату управління та філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено5 серп. 11:34
Прийом пропозицій5 серп. 11:34 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-001272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації участі в VIМіжнародному господарському форумі "Розумне місто та екосистема" 05-07 серпня 2026 року
Ім'я:Чорненький Василь ВолодимировиE-mail: [email protected] Телефон: 380960393309 ЄДРПОУ:03353845Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення культурно-освітнього заходу, присвяченого японській чайній культурі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено3 серп. 15:07
Прийом пропозицій3 серп. 15:07 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-010480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-тренувальних семінарів (зборів) учнівського самоврядування
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроведення семінарів-тренінгів для суб’єктів господарювання
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-000025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації семінарів
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-005881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з організації та проведення спільного навчання медичних працівників в рамках реалізації проєкту «Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині» HUSKROUA/23/RI/2.1/020 в рамках Програми VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна»
Оголошено25 черв. 13:01
Прийом пропозицій25 черв. 13:01 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-005008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації VI Міжнародного господарського форуму "Розумне місто та екосистема"
Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-001450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо проведення циклу з шести інтерактивнихсемінарів для дітей та молоді в трьох школах Рудківської громади
Ім'я:Галямар Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380678526833 ЄДРПОУ:44039854Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-011891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по проведенню тренінгів з організації навичок ораторського мистецтва в рамках реалізації цільової програми "Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2026-2030 роки"
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-012245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та проведенню семінару-практикуму для психологів в рамках виконання Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та захисниць України
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-010247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації семінарів
Ім'я:Грибонос Олександр МатвійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969840733 ЄДРПОУ:04527307Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації семінарів
Ім'я:Грибонос Олександр МатвійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969840733 ЄДРПОУ:04527307Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-011684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення екологічних конференцій, семінарів, вечорів та інших еколого-просвітницьких акцій на тему«Arbori et urbi -2026: Дерево в екосистемі міста»
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-003289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та проведенню семінару-практикуму для психологів в рамках виконання Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та захисниць України
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro