Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79950000-8»

  • ID: UA-2026-09-02-002655-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації та проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста Обухів у 2026 році (мультилотова закупівля)

    Ім'я:
    Пусь Юлія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996881980 ЄДРПОУ:
    37361829
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:41

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:41 – 18 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    467 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006798-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з організації та проведення підсумкової конференції проєкту міжнародної технічної допомоги № PLUA.02.01-IP.01-0003/24 «Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю лікарень Білостока та Волині», код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8: … Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services)

    Ім'я:
    Олег Жибров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672671544 ЄДРПОУ:
    03398888
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:33

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:33 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    220 841,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація презентації колективного стенду промислового комплексу столиці «Made in Kyiv» на міжнародних заходах (ДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів)

    Ім'я:
    Базилюк Олена Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442358692 ЄДРПОУ:
    24250279
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:27 – 8 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    8 750 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація та проведення заходу до Дня захисників і захисниць України

    Ім'я:
    Анна Коломієць
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976460096 ЄДРПОУ:
    40270297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:00

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    153 820,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації та проведення практичного семінару та двох тренінгів в межах проєкту міжнародної технічної допомоги № PLUA.02.01-IP.01-0003/24-00 «Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю лікарень Білостока та Волині» (програма – … Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027), код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services)

    Ім'я:
    Олег Жибров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672671544 ЄДРПОУ:
    03398888
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:58 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    233 085,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011078-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з організації та проведення урочистого прийому до Дня міста 2026 ДК 021:2015 - 79952000-2 Послуги з організації заходів

    Ім'я:
    Олена Волик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934647949 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:27

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:27 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    400 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009291-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації та проведення навчального семінару та тренінгу, код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services)

    Ім'я:
    Оксана Лоскоріх
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504963835 Веб сайт:
    https://svalyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04053884
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:33

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:33 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    429 175,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з організації та проведення Форуму «Прагни.Дій.Змінюй» 2026 ДК 021:2015 - 79952000-2 Послуги з організації заходів)

    Ім'я:
    Олександра Соколянська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989166004 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-molodizhnoi-politiki-ta-nacionalno-patriotichnogo-vihovannya-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    44261401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:05

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:05 – 5 вер. 12:02
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення молодіжного заходу «Ідея Нації»)

    Ім'я:
    Володимир Видиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975272865 Веб сайт:
    http://dms.kievcity.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    42269168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 09:53

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:53 – 5 вер. 06:00
    Очікувана вартість

    330 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-013219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з організації та проведення Форуму «Прагни.Дій.Змінюй» 2026 ДК 021:2015 - 79952000-2 Послуги з організації заходів)

    Ім'я:
    Олександра Соколянська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989166004 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-molodizhnoi-politiki-ta-nacionalno-patriotichnogo-vihovannya-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    44261401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 21:52

    Прийом пропозицій
    27 серп. 21:52 – 4 вер. 21:42
    Очікувана вартість

    454 656,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 15 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-013218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплексна послуга із забезпечення та супроводу експедиції «Гартуємо силу духу» у 2026 році ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів

    Ім'я:
    Крочак Олег Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт:
    https://ual.ua/
    ЄДРПОУ:
    40533690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 22:05

    Прийом пропозицій
    27 серп. 22:05 – 4 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    569 357,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації та проведення міського кінологічного фестивалю «Гав – гав фест»

    Ім'я:
    Ірина Антонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962190131 Веб сайт:
    http://samaracdtut.klasna.com
    ЄДРПОУ:
    24432141
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:42

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:42 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    199 332,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011269-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації та забезпечення проведення навчальних заходів з превентивної освіти щодо ризиків стихійних лих, пов’язаних зі зміною клімату, та заходів їх попередження для педагогічних працівників і учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської територіальної громади

    Ім'я:
    Федур Уляна Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969591565 ЄДРПОУ:
    04054228
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:36

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:36 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    365 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів Захисників і Захисниць України «Обличчя звитяги: техніка та щоденний подвиг Захисників і Захисниць»

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:35 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    162 700,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008167-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів киян – Захисників і Захисниць України «Бойова робота та техніка, життєдіяльність і обличчя Захисників та Захисниць»

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:02

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:02 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    162 700,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-007684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації та проведення навчального візиту «Біорізноманіття зеленої інфраструктури в Закарпатській області та місті Ужгород” в рамках проекту «Біорізноманіття у зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту та міста Ужгород» (PLUA.01.03-IP.01-0015/23-00)

    Ім'я:
    Мандзюк Вікторія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312617059 Факс:
    +380312617059
    ЄДРПОУ:
    04053699
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:12

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:12 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    592 372,59 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002208-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація та проведення соціально-адаптивного заходу серед Захисників та Захисниць України та членів їх родин (спортивно-сімейних змагань на парусній регаті «Вітрила вільних»)

    Ім'я:
    Бочаров Дмитро
    E-mail: [email protected] Телефон: 380800300633 ЄДРПОУ:
    41649174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:24

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:24 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    306 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації Міжнародної прощі Вервиці у Погоні 19-20 вересня 2026 року

    Ім'я:
    Людмила Кіцмей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968140949 ЄДРПОУ:
    33645264
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:34

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:34 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    380 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-009763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги проведення заходу «Зелене місто» з нагоди відзначення Дня міста Дніпро

    Ім'я:
    Вєльчева Людмила Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676330811 ЄДРПОУ:
    23642178
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 17:34

    Прийом пропозицій
    24 серп. 17:34 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    332 220,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-008120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з організації стартової зустрічі (kick-off meeting) у межах реалізації проєкту Chernihiv4Climate (Horizon Europe Pathways2Resilience)»

    Ім'я:
    Сиса Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681031433 Веб сайт:
    https://stu.cn.ua/
    ЄДРПОУ:
    05460798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:40

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:40 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    189 966,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 3 г. 28 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro