Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79900000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-002655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста Обухів у 2026 році (мультилотова закупівля)
Оголошено2 вер. 10:41
Прийом пропозицій2 вер. 10:41 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-009790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення фотозйомки та супутніх послуг на культурно-мистецьких або публічних заходах, що організовує та проводить Замовник, із використання мобільних фотобудок (селфі-боксів) із ШІ-стилізацією
Оголошено1 вер. 16:30
Прийом пропозицій1 вер. 16:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з організації та проведення підсумкової конференції проєкту міжнародної технічної допомоги № PLUA.02.01-IP.01-0003/24 «Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю лікарень Білостока та Волині», код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8:
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services) Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій1 вер. 14:33 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадання послуг з підготовки та поліграфічного виготовлення каталогу виставки – мистецького альбому
Оголошено31 серп. 16:34
Прийом пропозицій31 серп. 16:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація презентації колективного стенду промислового комплексу столиці «Made in Kyiv» на міжнародних заходах (ДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів)
Оголошено31 серп. 16:27
Прийом пропозицій31 серп. 16:27 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація та проведення заходу до Дня захисників і захисниць України
Оголошено31 серп. 14:00
Прийом пропозицій31 серп. 14:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення практичного семінару та двох тренінгів в межах проєкту міжнародної технічної допомоги № PLUA.02.01-IP.01-0003/24-00 «Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю лікарень Білостока та Волині» (програма –
Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027), код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services) Оголошено31 серп. 13:58
Прийом пропозицій31 серп. 13:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Оголошено31 серп. 09:52
Прийом пропозицій31 серп. 09:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-79980000-7 "Послуги з передплати друкованих видань" (передплата газети "Кролевецький вісник" на 4 квартал 2026 року)
Ім'я:Александренко Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545395645 Факс:+380545395542Веб сайт: ЄДРПОУ:04058060Оголошено31 серп. 09:21
Прийом пропозицій31 серп. 09:21 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з організації та проведення урочистого прийому до Дня міста 2026 ДК 021:2015 - 79952000-2 Послуги з організації заходів
Оголошено28 серп. 17:27
Прийом пропозицій28 серп. 17:27 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення навчального семінару та тренінгу, код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services)
Оголошено28 серп. 15:33
Прийом пропозицій28 серп. 15:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з організації та проведення Форуму «Прагни.Дій.Змінюй» 2026 ДК 021:2015 - 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Ім'я:Олександра СоколянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380989166004 Веб сайт: ЄДРПОУ:44261401Оголошено28 серп. 12:05
Прийом пропозицій28 серп. 12:05 – 5 вер. 12:02 -
ID: UA-2026-08-28-004482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з передплати та доставки періодичних видань
Оголошено28 серп. 11:59
Прийом пропозицій28 серп. 11:59 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-001358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення молодіжного заходу «Ідея Нації»)
Оголошено28 серп. 09:53
Прийом пропозицій28 серп. 09:53 – 5 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-27-013219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з організації та проведення Форуму «Прагни.Дій.Змінюй» 2026 ДК 021:2015 - 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Ім'я:Олександра СоколянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380989166004 Веб сайт: ЄДРПОУ:44261401Оголошено27 серп. 21:52
Прийом пропозицій27 серп. 21:52 – 4 вер. 21:42Очікувана вартість454 656,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 5 г. 19 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-013218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплексна послуга із забезпечення та супроводу експедиції «Гартуємо силу духу» у 2026 році ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Ім'я:Крочак Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:40533690Оголошено27 серп. 22:05
Прийом пропозицій27 серп. 22:05 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-27-013159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 79990000-0 – Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з упорядкування архівних документів)
Оголошено27 серп. 22:03
Прийом пропозицій27 серп. 22:03 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-012350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення міського кінологічного фестивалю «Гав – гав фест»
Оголошено27 серп. 17:42
Прийом пропозицій27 серп. 17:42 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та забезпечення проведення навчальних заходів з превентивної освіти щодо ризиків стихійних лих, пов’язаних зі зміною клімату, та заходів їх попередження для педагогічних працівників і учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської територіальної громади
Оголошено27 серп. 16:36
Прийом пропозицій27 серп. 16:36 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів Захисників і Захисниць України «Обличчя звитяги: техніка та щоденний подвиг Захисників і Захисниць»
Оголошено27 серп. 15:35
Прийом пропозицій27 серп. 15:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення