Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79824000-6»
-
ID: UA-2026-08-11-006695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з друку, порізки та доставки рахунків за послуги з управління побутовими відходами побутовим споживачам
Оголошено11 серп. 13:41
Прийом пропозицій11 серп. 13:41 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дизайну, фото обробки, друку та монтажу банерів полегли воїнам на Алеї пам'яті героїв та створення QR-кодів до банерів
Ім'я:Кекіс Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324852022 Факс:+380324852022ЄДРПОУ:37943004Очікувана вартість29 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипублікація матеріалу
Ім'я:Саух Олена ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414942380 Факс:+380414921336ЄДРПОУ:41833131Очікувана вартість2 341,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з друку та розповсюдження надрукованої продукції (послуги з виготовлення та розміщення соціальної реклами (білборди)
Очікувана вартість27 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидизайн, друк та монтаж графічного банера до 35-ї річниці Дня Незалежності
Ім'я:Кекіс Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324852022 Факс:+380324852022ЄДРПОУ:37943004Очікувана вартість8 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язані з виготовленням та розміщенням інформаційної продукції
Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язані з виготовленням та розміщенням інформаційної продукції
Очікувана вартість25 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрук інформаційних матеріалів у газеті "Глухівщина"(код ДК 021:2015:79820000-8 Послуги, пов’язані з друком).
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість7 506,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з друку, порізки та доставки рахунків за послуги з управління побутовими відходами побутовим споживачам
Оголошено27 лип. 15:27
Прийом пропозицій27 лип. 15:27 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 661 750,00 грн
без ПДВПризупиненоТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-07-22-001993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з друком (Послуги по розміщенню рекламно-інформаційного матеріалу в газеті)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість1 831,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з друку
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-002384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з друком
Очікувана вартість375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публікації оголошення в газеті
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-013829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрук інформаційних матеріалів у газеті "Глухівщина"(код ДК 021:2015:79820000-8 Послуги, пов’язані з друком).
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість7 692,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрук та розміщення надрукованої рекламної продукції на спеціальних конструкціях (інформаційних стендах) у кабінах ліфтів житлових будинків в м.Миколаїв
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість30 474,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79824000-6 Послуги з друку та розповсюджування надрукованої продукції
Ім'я:Мирослава ПанасюкE-mail: [email protected] Телефон: +38097158447, +380991434728 ЄДРПОУ:40236209Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-005796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирозміщення оголошення в друкованому засобі масової інформації повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля по Брустурянському надлісництві в частині (філії «Мокрянське лісомисливське господарство»)філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України»;
Очікувана вартість7 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-001846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з друком
Очікувана вартість254,39 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-008745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення рекламної інформації в газеті "Ваш шанс"
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-013488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля філії "Гринявське лісове господарство" Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України", яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro