Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79823000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-008895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з друком
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено1 вер. 15:49
Прийом пропозицій1 вер. 15:49 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-012322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком (Послуги з друку, порізки та доставки рахунків за послуги з управління побутовими відходами побутовим споживачам; відповідний код ЄЗС: 79823000-9 - Послуги з друку та доставки надрукованої продукції)
Оголошено26 серп. 16:44
Прийом пропозицій26 серп. 16:44 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з друку банерів двосторонніх (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість7 272,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення установ освіти Залавська гімназія Рокитнівської селищної ради. Послуги по доставці установам освіти Рівненської області підручниками, виділеною Міністерством освіти і науки України
Очікувана вартість465,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмка Прем'єра "11-й Оксамитовий сезон" А3; вкладиш до програмки Прем'єра "11-й Оксамитовий сезон"
Очікувана вартість8 794,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукарські послуги
Ім'я:Оксана ЩавінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442984955, +380677425647 Веб сайт: ЄДРПОУ:37318438Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з друку каталогу «Етнокод Михайла Біласа: Пастель» в рамках реалізації проєкту від УКФ за грантовим договором 9REG11-02108 . Код ДК 021:2015 –79820000-8: Послуги, пов’язані з друком
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів у друкованому засобі масової інформації, код ДК 021:2015-79820000-8 Послуги, пов`язані з друком
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено18 серп. 10:27
Прийом пропозицій18 серп. 10:27 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з друку 100 буклетів, нанесення логотипу на блокноти та кулькові ручки
Очікувана вартість22 736,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доставки підручників
Очікувана вартість676,37 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доставки підручників
Очікувана вартість461,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доставки підручників
Ім'я:Шляхтур Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380957440492 Факс:+380957440492ЄДРПОУ:21754200Очікувана вартість62,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по доставці підручників
Очікувана вартість240,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги (публікація, оголошення, вітання) в газеті «Вільне Слово»
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов'язані з друком (Послуги з друку та доставки надрукованої продукції)
Очікувана вартість14 916,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом по доставці підручників та посібників
Очікувана вартість870,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка підручників
Очікувана вартість2 138,32 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля79823000-9. Послуги з друку та доставки надрукованої продукції. Закупівля послуг з організації розсилки листів клієнтам АТ «Сенс Банк» через оператора поштового зв’язку АТ «Укрпошта»
Оголошено10 лип. 10:54
Прийом пропозицій16 лип. 01:00 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 686 176,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-005619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по доставці підручників
Очікувана вартість4 794,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов'язані з замовленням,доставкою та видачею документів про освіту
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість2 485,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro