Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79811000-2»
-
ID: UA-2026-08-13-007006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку
Очікувана вартість3 164,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виробництва поліграфічної продукції, згідно ДК 021:2015 79810000-5 Друкарські послуги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79811000-2 Послуги з цифрового друку 79810000-5 Друкарські послуги)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрук презентації м. Ічні 19 аркушів
Очікувана вартість6 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку
Очікувана вартість96 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79810000-5 Друкарські послуги
Ім'я:Ірина ШушпанніковаE-mail: [email protected] Телефон: +380953188688 Веб сайт: ЄДРПОУ:01981715Очікувана вартість46 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги друкування (виготовлення) рекламно-інформаційної продукції із символікою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Ім'я:Уповноважена особаE-mail: [email protected] Телефон: +380443333566 Веб сайт: ЄДРПОУ:21708016Оголошено20 лип. 17:53
Прийом пропозицій20 лип. 17:53 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 085,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-000520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку
Очікувана вартість55 596,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79810000-5 Друкарські послуги (друк буклетів)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість363,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-010515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з друку матеріалів у рамках “Міжнародного артфестивалю “Віадук” у Івано-Франківську”: Друкарські послуги
Очікувана вартість9 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-010035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукарські послуги- послуги з друку матеріалів у рамках “Міжнародного артфестивалю “Віадук” у Івано-Франківську”
Очікувана вартість38 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку до прем'єрної вистави "Стерви не плачуть"
Очікувана вартість3 301,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку допоміжних матеріалів для проведення єдиного вступного іспиту, єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного випробування з методології наукових досліджень у 2026 році
Очікувана вартість29 672,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги(виготовлення та розміщення інформаційної продукції)
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції)
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість16 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрук запрошень
Очікувана вартість369,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-013711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення наклейок
Очікувана вартість385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цифрового друку
Очікувана вартість4 704,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення банерів: 500х200см; 180х80см
Очікувана вартість8 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-006253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аналізу та перевірки документів, поданих для виготовлення документів про загальну середню освіту державного зразка та їх дублікатів, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій
Очікувана вартість900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro