Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79800000-2»

  • ID: UA-2026-09-01-009067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Друк періодичного видання «Науковий вісник Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцькогого» за Кодом ДК 021:2015 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком

    Ім'я:
    Андріана Чубар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958878875 ЄДРПОУ:
    02226286
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:51

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:51 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    55 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 16 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008895-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги, пов’язані з друком

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:49

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:49 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    70 141,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виготовлення персоналізованої кореспонденції – рахунків на оплату послуг, що надає замовник, з доставкою готової продукції

    Ім'я:
    Малько Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675394983 ЄДРПОУ:
    03351912
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:50

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:50 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 208 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008476-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Надання послуг друкування і рознесення рахунків на оплату за комунальні послуги

    Ім'я:
    Солдат Володимир Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324939078 Факс:
    +380324939094
    ЄДРПОУ:
    00185347
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:31 – 8 вер. 15:31
    Очікувана вартість

    144 936,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у друкованому офіційному засобі масової інформації (медіа)

    Ім'я:
    Чечотка Наталія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679193477 ЄДРПОУ:
    40871476
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:18 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 666 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виготовлення та встановлення композитних панелей з двостороннім друком портретів загиблих Захисників та Захисниць України для облаштування Алеї Слави

    Ім'я:
    Пристінська Вікторія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380509745039, 380522308926 ЄДРПОУ:
    43947572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:59

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:59 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    6 579 733,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-012322-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком (Послуги з друку, порізки та доставки рахунків за послуги з управління побутовими відходами побутовим споживачам; відповідний код ЄЗС: 79823000-9 - Послуги з друку та доставки надрукованої продукції)

    Ім'я:
    Толстіков Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253029 Веб сайт:
    https://kpkvpv.kharkiv.ua/
    ЄДРПОУ:
    33290649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:44 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 882 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-11-006695-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з друку, порізки та доставки рахунків за послуги з управління побутовими відходами побутовим споживачам

    Ім'я:
    Альона ДЕДІК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957168909 ЄДРПОУ:
    33290649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 13:41

    Прийом пропозицій
    11 серп. 13:41 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 576 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2025-11-12-008370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виготовлення та постачання поліграфічної продукції

    Ім'я:
    Гришко Каріна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631644345 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 лист. 2025 13:23

    Прийом пропозицій
    12 лист. 2025 13:23 – 27 лист. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    1 513 520,40 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-16-001882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Послуги з друку періодичного видання журналу "Фінансовий контроль"

    Ім'я:
    Девко Євген Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444682168 ЄДРПОУ:
    37499058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лют. 2022 11:36

    Прийом пропозицій
    16 лют. 2022 11:36 – 8 бер. 2022 11:41
    Очікувана вартість

    540 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011606-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поліграфічні послуги

    Ім'я:
    Тетяна Салаходінова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666203816 Веб сайт:
    https://toretsk.pmsd.org.ua
    ЄДРПОУ:
    37522155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 673,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по доставці підручників

    Ім'я:
    Трохимчук Олександр Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336895172 ЄДРПОУ:
    04333201
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 879,19 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-09-01-009561-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Публікації в ЗМІ

    Ім'я:
    Катерина Демидасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508806445 ЄДРПОУ:
    26137720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    930,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009444-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з літературної редакції та коректора в рамках реалізації гранту УКФ "ЛНАМ: розархівація"

    Ім'я:
    Іваник Юлія Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322472840 Факс:
    +380322761407
    ЄДРПОУ:
    02071027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки до друку та друк біографічного довідника з документами про учасників підпілля ОУН та УПА польського походження

    Ім'я:
    Павлик Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442902804 Факс:
    +380442902804
    ЄДРПОУ:
    39389301
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    197 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з друку брендованої продукції в рамках реалізації природоохоронного заходу «Проведення літньої екологічної школи з метою формування екологічної свідомості та культури співіснування у природі»

    Ім'я:
    Данилюк Віталій Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432507585,380987288798 ЄДРПОУ:
    42731882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з друку грамот А4 (код за ЕЗС ДК 021:2015:79810000-5 Друкарські послуги)

    Ім'я:
    Інна Рябець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462774443 Веб сайт:
    http://facebook.com/USSMS.chernihiv/
    ЄДРПОУ:
    40427088
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    731,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані з друком

    Ім'я:
    Маркітан Юлія ВІкторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673814438 ЄДРПОУ:
    21349089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    808,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з публікації оголошення в газеті "Наше місто"

    Ім'я:
    Козловцева Ірина Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385445628 Факс:
    +380385445628
    ЄДРПОУ:
    14151464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-09-01-007771-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Друкування візиток

    Ім'я:
    Романюк Наталія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504374356 ЄДРПОУ:
    03353845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 970,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro