Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79713000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-013348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги охорони об'єкта
Ім'я:Буць Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463921804 Факс:+380463921966ЄДРПОУ:37331218Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони приміщення
Ім'я:Сидорець Інна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380939191500 Веб сайт: ЄДРПОУ:42149108Очікувана вартість8 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони об’єкта
Оголошено19 серп. 15:32
Прийом пропозицій19 серп. 15:32 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість299 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-011245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронні послуги (Послуги з охорони об’єктів підприємства за адресою: вул. Шевченко б/н, вул. Трамвайна б/н, вул. Зулінського б/н у м. Вінниця
Оголошено7 серп. 17:40
Прийом пропозицій7 серп. 17:40 – 15 серп. 19:00Очікувана вартість821 594,44 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-05-003886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з цілодобової охорони об’єктів Замовника
Оголошено5 серп. 11:27
Прийом пропозицій5 серп. 11:27 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість1 773 660,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-011755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони території та приміщень підприємства, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 79710000-4 Охоронні послуги
Очікувана вартість535 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони території та приміщень підприємства, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 79710000-4 Охоронні послуги
Оголошено31 лип. 12:09
Прийом пропозицій31 лип. 12:09 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість697 816,32 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-003608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентралізована охорона майна
Очікувана вартість7 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони адміністративної будівлі виконавчого комітету Хмельницької міської ради, код ДК 021:2015-79710000-4 Охоронні послуги
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено28 лип. 16:29
Прийом пропозицій28 лип. 16:29 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони майна АТ «Укрпошта»
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено27 лип. 18:19
Прийом пропозицій27 лип. 18:19 – 4 серп. 23:00Очікувана вартість24 152 083,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-009885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФізична охорона об’єктів
Оголошено27 лип. 16:43
Прийом пропозицій27 лип. 16:43 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони приміщень, будівель, споруд і ділянок
Ім'я:Полякова Лілія ВадимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977649046 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Очікувана вартість296 348,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони приміщень об՚єкту № 2
Оголошено20 лип. 16:07
Прийом пропозицій20 лип. 16:07 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 423 760,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з посилення охорони
Оголошено15 лип. 16:20
Прийом пропозицій15 лип. 16:20 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість3 238 446,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-002018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги охорони
Ім'я:Жашківське підприємство теплових мережE-mail: [email protected] Телефон: +380662009637 ЄДРПОУ:21370764Очікувана вартість2 266,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по охороні Музею війни на 2026 рік (фізична охорона).
Оголошено13 лип. 10:13
Прийом пропозицій13 лип. 10:13 – 22 лип. 10:28Очікувана вартість2 626 455,07 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-03-010340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОхорона адмінбудівлі УДКСУ
Ім'я:Петровський Вадим ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380484935671 Факс:+380484935671ЄДРПОУ:37894104Очікувана вартість8 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексне надання охоронних послуг (фізична та пультова охорона об’єктів) за кодом ДК 021:2015 79710000-4 - Охоронні послуги; (Фізична охорона об’єктів (ДК 021:2015 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони);( Пультова охорона об’єктів (ДК 021:2015 79711000-1 Послуги з моніторингу
сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації) Очікувана вартість317 044,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-012559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОхорона за допомогою пульта централізованого спостереження
Очікувана вартість4 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro