Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79711000-1»
-
ID: UA-2026-08-19-008067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з спостереження за станом засобів сигналізації, що встановлені на об’єкті та спостереження
Оголошено19 серп. 16:26
Прийом пропозицій19 серп. 16:26 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-007982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронні послуги (Реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті ВЦТД "Техдіагаз" АТ "Укртрансгаз" (Івано-Франківська область))
Оголошено18 серп. 14:29
Прийом пропозицій18 серп. 14:29 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-006181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:79711000-1 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Очікувана вартість1 751,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з спостереження за станом засобів сигналізації, що встановлені на об’єкті та спостереження
Оголошено29 лип. 09:59
Прийом пропозицій29 лип. 09:59 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-22-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Ім'я:Сельванюк Людмила СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444833217 Факс:+380444837600ЄДРПОУ:24725044Очікувана вартість40 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«79710000-4 - Охоронні послуги. Послуги спостереження за ручними системами тривожної сигналізації, що встановлені на об’єктах з реагуванням наряду поліції охорони»
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронні послуги (Реагування на тривожну сигналізацію на об'єктах АТ "Укртрансгаз" та його невідокремлених підрозділів)
Ім'я:Булаш Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612332 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено17 лип. 10:20
Прийом пропозицій17 лип. 10:20 – 27 лип. 14:00Очікувана вартість101 760,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-000918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпостереження за ручними системами тривожної сигналізації, що встановлені на об'єктах з реагуванням наряду поліції охорони
Очікувана вартість594,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із спостереження за станом засобів сигналізації
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість2 806,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги централізованої охорони майна
Очікувана вартість14 820,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексне надання охоронних послуг (фізична та пультова охорона об’єктів) за кодом ДК 021:2015 79710000-4 - Охоронні послуги; (Фізична охорона об’єктів (ДК 021:2015 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони);( Пультова охорона об’єктів (ДК 021:2015 79711000-1 Послуги з моніторингу
сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації) Очікувана вартість317 044,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-000725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони майна та обслуговування сигналізації на об'єкті КНП "Хмельницька обласна лікарня" Хмельницької обласної ради
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 79710000-4 по ДК 021:2015 Охоронні послуги (Послуги щодо виводу сигналу на пульт централізованого спостереження від системи пожежної сигналізації). РПЗ -8.66
Оголошено26 черв. 12:50
Прийом пропозицій26 черв. 12:50 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість14 583,31 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-010648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації за кодом ДК 021:2015-79710000-4 - Охоронні послуги (79711000-1 - Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації)
Очікувана вартість9 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-000175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадання послуг з централізованої охорони майна та спостереження за ручними системами тривожної сигналізації.
Ім'я:Крекотень Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975655 ЄДРПОУ:43582049Оголошено24 черв. 11:49
Прийом пропозицій24 черв. 11:49 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 930,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-007049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оперативного реагування на сигнали тривоги, що надходять від ручної системи передачі тривожних сповіщень (тривожної кнопки)
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з спостереження за ручними системами тривожної сигналізації, що встановлені на об'єктах з регулюванням наряду поліції охорони
Очікувана вартість6 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони адміністративної будівлі та прилеглої території Головного управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області за адресою м.Чернівці, вул. В. Аксенина, 2Е (код за ДК 021:2015 – 79710000-4 - Охоронні послуги): послуги із забезпечення об’єктно-пропускного режиму
та фізичної охорони адміністративної будівлі та прилеглої території (код за ДК 021:2015 79713000-5 - Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони), моніторинг сигналів тривоги з пристроїв тривожної сигналізації ( код за ДК 021:2015 – 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації) Оголошено18 черв. 17:07
Прийом пропозицій18 черв. 17:07 – 26 черв. 09:00Очікувана вартість189 189,12 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-011364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг з фізичної охорони об’єкта та пультової охорони
Ім'я:Авраменко Тетяна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380536743833 Веб сайт: ЄДРПОУ:04057287Оголошено12 черв. 15:56
Прийом пропозицій12 черв. 15:56 – 20 черв. 08:00Очікувана вартість512 580,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-004352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони за допомогою комплексу тривожної сигналізації
Очікувана вартість3 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro