Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79700000-1»

  • ID: UA-2026-09-01-010239-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»

    Ім'я:
    Анастасія Петренко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442885225 ЄДРПОУ:
    33403498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:39

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:39 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    170 766,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000419-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з охорони

    Ім'я:
    Ірина Григорівна Незгода
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    39754779
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 09:14

    Прийом пропозицій
    1 вер. 09:14 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 737 733,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги фізичної охорони об’єктів Комунального підприємства «Запоріжринок» (ДК 021:2015: 79710000-4 - Охоронні послуги)

    Ім'я:
    Акавова Яна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612262334 ЄДРПОУ:
    01559577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:47 – 13 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    975 198,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006020-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    79710000-4 Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єкту

    Ім'я:
    Горбатюк Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673044240 ЄДРПОУ:
    25878206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:59 – 8 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    1 033 983,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 9 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000322-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охоронні послуги (послуги з цілодобової охорони території та об’єктів КУ Миколаївський зоопарк у 2027 році)

    Ім'я:
    Шикова Вікторія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 ЄДРПОУ:
    02219760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 13:49

    Прийом пропозицій
    30 серп. 13:49 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    3 979 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-005397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охоронні послуги (Охорона об'єктів філій АТ "Укртрансгаз" (БМФ "Укргазпромбуд"))

    Ім'я:
    Янушевська Людмила Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 12:47

    Прийом пропозицій
    27 серп. 12:47 – 7 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    9 626 364,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001727-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охоронні послуги (Охорона об'єктів філій АТ "Укртрансгаз" (Будівельні майданчики філії БМФ "Укргазпромбуд"))

    Ім'я:
    Янушевська Людмила Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 10:06

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:06 – 7 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    10 501 488,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010757-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ЦОВ_26П-182-ВО: Послуги з охорони території та приміщень спеціальними організаціями (ДК: 021:2015: 79710000-4 - Охоронні послуги )

    Ім'я:
    Ліщук Олексій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676020955 ЄДРПОУ:
    43902290
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:48

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:48 – 3 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    290 712,24 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 6 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охоронні послуги (Охорона об'єктів філій АТ "Укртрансгаз" (об'єкти Управління "Укргазтехзв'язок", філії БМФ "Укргазпромбуд", філії ВРТП "Укргазенергосервіс" та ВЦТД "Техдіагаз"))

    Ім'я:
    Янушевська Людмила Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:49

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:49 – 3 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    26 100 537,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з цілодобової фізичної охорони адміністративної будівлі Одеського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, що розташовується за адресою: м. Миколаїв, вул. Гліба Бабіча, 107; ДК 021:2015 - 79710000-4

    Ім'я:
    Ганчарюк Костянтин Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512476027 Веб сайт:
    https://just-odesa.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    45862901
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:36

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:36 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    135 160,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-13-006500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги фізичної охорони майна та обслуговування сигналізації

    Ім'я:
    Сергій Ходань
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678031022 Веб сайт:
    http://bctm.com.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    04654336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 14:19

    Прийом пропозицій
    13 лип. 14:19 – 21 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    1 132 487,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2025-12-22-013739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з охорони будівель Одеської обласної прокуратури в Одеській області

    Ім'я:
    Захарюженков Дмитро Костянтинович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487050787 Факс:
    +380487050787
    Веб сайт:
    http://od.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03528552
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 груд. 2025 14:47

    Прийом пропозицій
    22 груд. 2025 14:47 – 30 груд. 2025 14:41
    Очікувана вартість

    6 174 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2024-11-21-009755-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охорона об’єктів та обслуговування сигналізації на об’єктах

    Ім'я:
    Антоненко Андрій Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444540166 ЄДРПОУ:
    39607507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лист. 2024 14:00

    Прийом пропозицій
    21 лист. 2024 14:00 – 29 лист. 2024 18:00
    Очікувана вартість

    480 480,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2024-06-20-007570-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги охорони

    Ім'я:
    Ганна Василькова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442449460 Веб сайт:
    https://kir.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 черв. 2024 14:34

    Прийом пропозицій
    20 черв. 2024 14:34 – 17 лип. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    120 943,08 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2024-01-08-004891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів ТОВ "Оператор ГТС України")

    Ім'я:
    Попова Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573415847 Веб сайт:
    https://tsoua.com/
    ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 січ. 2024 15:27

    Прийом пропозицій
    8 січ. 2024 15:27 – 16 січ. 2024 12:00
    Очікувана вартість

    37 067 655,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2023-11-24-016367-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охоронні послуги (Охорона об'єктів ТОВ "Оператор ГТС України")

    Ім'я:
    Семеренко Костянтин Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442986469 Веб сайт:
    https://tsoua.com/
    ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лист. 2023 17:36

    Прийом пропозицій
    24 лист. 2023 17:36 – 4 груд. 2023 12:00
    Очікувана вартість

    86 917 260,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2023-07-10-011274-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охорона об’єктів Троєщинської лінії швидкісного трамваю КП «Київпастранс», код 79710000-4 за ДК 021:2015 «Охоронні послуги»

    Ім'я:
    Тетяна Богославець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101, +380442546631 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 2023 17:05

    Прийом пропозицій
    10 лип. 2023 17:05 – 19 лип. 2023 10:00
    Очікувана вартість

    2 897 318,16 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2023-07-10-010185-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Охорона об’єктів, здійснення перепускного режиму Бази відпочинку КП «Київпастранс», код 79710000-4 за ДК 021:2015 «Охоронні послуги»

    Ім'я:
    Олена Іваницька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442546631, +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 2023 16:07

    Прийом пропозицій
    10 лип. 2023 16:07 – 19 лип. 2023 09:00
    Очікувана вартість

    1 287 696,96 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-09-006476-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Послуги з охорони Башти №4 Київської фортеці за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька 2 (ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги (послуги з охорони об’єктів та особистої охорони) - об’єкт Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця»

    Ім'я:
    Осіпов Станіслав Станіславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380667958352,380442341970,380672903738 ЄДРПОУ:
    02224229
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лют. 2022 12:27

    Прийом пропозицій
    9 лют. 2022 12:27 – 25 лют. 2022 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    870 392,32 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-01-001392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала

    Ім'я:
    00000000000000000000000000
    E-mail: 000000000000000 Телефон: 0000000000000 Факс:
    0000000000000
    ЄДРПОУ:
    00000000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лют. 2022 12:40

    Прийом пропозицій
    1 лют. 2022 12:40 – 17 лют. 2022 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    0,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro