Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79620000-6»

  • ID: UA-2026-09-02-014346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій)

    Ім'я:
    Анна Свєтікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 21:58

    Прийом пропозицій
    2 вер. 21:58 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    530 185,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 14 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з пошуку та відбору кандидатів на посаду 3 (трьох) незалежних членів наглядової ради ДП «АМПУ»

    Ім'я:
    Мотін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487759504 ЄДРПОУ:
    38727770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 18:41

    Прийом пропозицій
    26 серп. 18:41 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    2 828 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 16 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-18-009651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги машиністів (кочегарів) котельні для структурних підрозділів Рівненського обласного центру зайнятості

    Ім'я:
    Парфенюк Олександр Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442449504 ЄДРПОУ:
    05430879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    18 серп. 15:23 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    465 225,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-009884-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга "Публікація вакансії Стандарт" на сайті Work.ua

    Ім'я:
    Паращенко Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444821662 ЄДРПОУ:
    03358475
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    890,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009226-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги підсобного робітника (договір ЦПД)

    Ім'я:
    Едуард Кошинський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336595143 ЄДРПОУ:
    03188197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 630,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги асистента під час проведення заходу

    Ім'я:
    Латюк Валентина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969636002 ЄДРПОУ:
    43622201
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розміщення та просування вакансій Замовника та інші послуги на сайті Work.ua за тарифом "СтандартПлюс"

    Ім'я:
    Пятаєва Олександра Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444940588 ЄДРПОУ:
    44673629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги машиністів (кочегарів) котельні для структурних підрозділів Рівненського обласного центру зайнятості

    Ім'я:
    Парфенюк Олександр Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442449504 ЄДРПОУ:
    05430879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 09:53

    Прийом пропозицій
    24 серп. 09:53 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    465 225,89 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-010803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля послуги організаційного супроводу ведучого для проєкту з робочою назвою «Тревел нашого часу» під час виробничого циклу

    Ім'я:
    Уповноважена особа
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445864190 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 15:59

    Прийом пропозицій
    19 серп. 15:59 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    997 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-16-000388-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим(надання послуг водія)

    Ім'я:
    Михайло Сидоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255242 ЄДРПОУ:
    21519404
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-012157-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з пошуку та відбору претендентів (кандидатів) на посаду незалежного члена наглядової ради Державного підприємства Міністерства оборони України «Агенція оборонних закупівель»

    Ім'я:
    Наталія Кільбурт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934784927 Веб сайт:
    https://dpa.mod.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44725823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 18:15

    Прийом пропозицій
    12 серп. 18:15 – 20 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    870 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-11-002046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет рекламних оголошень "Бізнес-1", розміщення 1 вакансії в місяць на сервері Robota.ua та 300 контактів в базі резюме на добу, місяць

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    879,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-001807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга "Публікація вакансії Стандарт" на cайті Work.ua

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    890,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-006108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у т.ч. тимчасовим (Послуги з підбору персоналу для пошуку претендентів та проведення конкурентного відбору на зайняття посади Генерального директора Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість»)

    Ім'я:
    Скворцова Ольга Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445862431 ЄДРПОУ:
    37854297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:05

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:05 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 500 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-008314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги підсобного робітника (договір ЦПХ)

    Ім'я:
    Едуард Кошинський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336595143 ЄДРПОУ:
    03188197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 647,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-006033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга "Публікація вакансії Стандарт" на сайті Work.ua

    Ім'я:
    Паращенко Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444821662 ЄДРПОУ:
    03358475
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    890,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-007079-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з пошуку та відбору претендентів (кандидатів) на посаду незалежного члена наглядової ради Державного підприємства Міністерства оборони України «Агенція оборонних закупівель»

    Ім'я:
    Наталія Кільбурт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934784927 Веб сайт:
    https://dpa.mod.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44725823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 14:14

    Прийом пропозицій
    28 лип. 14:14 – 5 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    870 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-004513-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги працівника з бензопилою

    Ім'я:
    Приймачук Валентина Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380335292132 ЄДРПОУ:
    04333141
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 596,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-005850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги рекрутингових агенцій щодо пошуку персоналу з метою заповнення вакантних посад – незалежних членів Наглядової ради

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:16

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:16 – 31 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-000968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розміщення та просування вакансій Замовника та інші послуги на сайті Robota.ua (Пакет рекламних оголошень "Оптимум-5", розміщення 5 вакансій в місяць на сервері Robota.ua та 300 контактів в базі резюме на місяць, місяць); код ДК 021:2015–79620000-6 «Послуги із забезпечення персоналом, у … тому числі тимчасовим»

    Ім'я:
    Наталія Дем'янова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444810487 Веб сайт:
    http://www.pk-ukraina.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    16286441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 991,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 68 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro