Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79551000-1»

  • ID: UA-2025-11-28-010904-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розміщення інформації про діяльність підприємства на інформаційному порталі у м. Хмельницький та Хмельницькій області

    Ім'я:
    Білоус Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лист. 2025 14:43

    Прийом пропозицій
    28 лист. 2025 14:43 – 9 груд. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    228 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-28-009776-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розміщення інформації про діяльність підприємства на інформаційному порталі у м. Рівне та Рівненській області

    Ім'я:
    Кравчук Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лист. 2025 14:11

    Прийом пропозицій
    28 лист. 2025 14:11 – 9 груд. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    230 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-19-006360-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Друк інформаційного вісника «Перспектива»

    Ім'я:
    Чирук Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лист. 2025 11:57

    Прийом пропозицій
    19 лист. 2025 11:57 – 28 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    371 800,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-04-01-012884-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Створення нотного матеріалу вистави К.Данькевич «Лілея»

    Ім'я:
    Тетяна Огарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442340421 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 480,52 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-12-23-016130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розміщення інформації про діяльність підприємства на інформаційному порталі у м. Рівне та Рівненській області

    Ім'я:
    Білоус Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 груд. 2024 15:43

    Прийом пропозицій
    23 груд. 2024 15:43 – 3 січ. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    216 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-12-20-013347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розміщення інформації про діяльність підприємства на інформаційному порталі у м. Хмельницький та Хмельницькій області

    Ім'я:
    Гуменюк Вікторія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 груд. 2024 14:16

    Прийом пропозицій
    20 груд. 2024 14:16 – 30 груд. 2024 10:00
    Очікувана вартість

    216 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-11-29-014228-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Друк інформаційного вісника «Перспектива»

    Ім'я:
    Чирук Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лист. 2024 16:23

    Прийом пропозицій
    29 лист. 2024 16:23 – 9 груд. 2024 10:00
    Очікувана вартість

    358 800,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-04-15-012217-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Герасименко Юлія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677343711 ЄДРПОУ:
    02224867
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-02-14-010259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Друк інформаційного вісника «Перспектива»

    Ім'я:
    Чирук Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лют. 2024 15:52

    Прийом пропозицій
    14 лют. 2024 15:52 – 23 лют. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    268 750,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-01-24-014868-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерний нотний набір клавіру та оркестрового поголоснику Євгена Станковича «Псальми війни»; набір (розписування) партитури на партії (Код ДК 021:2015 (CPV): 79550000-4 – Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки)

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322428154 Веб сайт:
    https://opera.lviv.ua
    ЄДРПОУ:
    02224620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-11-30-012918-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Марина Черняховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936317427 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 844,72 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-08-14-015094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп"ютерний нотний набір партитури балету "Даремна обережність" (38 сторінок), набір (розписування) партитури на партії (код ДК 021:2015 79550000-4: Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки)

    Ім'я:
    Ольга Варська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322428154 Веб сайт:
    https://opera.lviv.ua
    ЄДРПОУ:
    02224620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 050,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-06-05-002562-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Марина Черняховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936317427 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 845,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-04-27-012329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення клавіру Є. Станковича «Псалми війни» (Код ДК 021:2015 (CPV): 79550000-4 – Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки)

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322428154 Веб сайт:
    https://opera.lviv.ua
    ЄДРПОУ:
    02224620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-04-18-009519-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з комп’ютерного набору другої частини партитури нової музичної редакції опери С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» (132 с.) (Код ДК 021:2015 (CPV): 79550000-4 – Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки)

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322428154 Веб сайт:
    https://opera.lviv.ua
    ЄДРПОУ:
    02224620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 130,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-03-29-009482-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Набір клавіру для здійснення постановки вистави - опери С. Гулака Артемовського "Запорожець за Дунаєм" (248 сторінок), (код ДК 021:2015: 79550000-4 Послуги з набору та обробки текстів і комп"ютерної верстки)

    Ім'я:
    Ольга Варська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322428154 Веб сайт:
    https://opera.lviv.ua
    ЄДРПОУ:
    02224620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 726,79 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-02-13-004617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Марина Черняховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936317427 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-02-08-009425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Марина Черняховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936317427 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-12-20-008406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Марина Черняховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936317427 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 422,36 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-11-25-010640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з набору текстів

    Ім'я:
    Марина Черняховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936317427 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 425,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 4 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro