Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79550000-4»
-
ID: UA-2026-08-27-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з набору та обробки та комп'ютерної верстки текстів банерів для металевих стендів з інформацією про загиблих захисників України
Очікувана вартість18 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з набору та обробки текстів, комп'ютерна верстка (ДК 021:2015 79550000-4 «Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки»)
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки згідно з код ДК 021:2015 79550000-4 Послуги з набору та обробки текстів та комп’ютерної верстки
Ім'я:Віталій НаугольнийE-mail: [email protected] Телефон: +380444569878, +380992281084 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011901Очікувана вартість31 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевірки, систематизації та укладання переліків диктантів, надісланих учасниками проєкту «Радіодиктант національної єдності – 2026»
Оголошено24 серп. 12:24
Прийом пропозицій24 серп. 12:24 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комп'ютерної верстки
Очікувана вартість87 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з верстки, дизайну та підготовки до друку каталогів періодичних медіа (загальнодержавні та місцеві). Послуги з верстки, дизайну та підготовки до друку каталогів періодичних медіа (юридичні особи)
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з набору, обробки тексту та комп'ютерної підготовки матеріалів до публікації наукової статті
Очікувана вартість41 029,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір цивільно-правового характеру (ДК 021:2015 79552000-8 Послуги з обробки текстів)
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації, а саме: послуги з комп'ютерної верстки сайту НУ "ОЮА"
Очікувана вартість98 795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79550000-4 Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки (послуги з реалізації проєкту «35 знакових творів українського мистецтва»)
Очікувана вартість416 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоліграфічні послуги з коректури, редагування, дизайну та розробки макету книги "Студениківська громада. Янголи Безсмертя"
Очікувана вартість79 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комп’ютерної верстки
Очікувана вартість99 483,21 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки
Очікувана вартість96 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстка статей
Ім'я:Бикова Наталя ЛьвівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380637450515 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417182Очікувана вартість13 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з виготовлення оригінал-макета за кодом ДК 021:2015 79550000-4 - Послуги з набору та обробки текстів і комп`ютерної верстки колективної монографії за редакцією Б.Т. Стегнія, І.В. Гриника, А.П. Палія "Проблеми біологічної безпеки та біологічного захисту з урахуванням наслідків бойових
дій і повоєнного відновлення України в контексті реалізації Стратегії ООН "Єдине здоров`я" загальним обсягом 28,0 обл.-вид. арк. (перевищення планового обсягу на 18,0 обл.-вид. арк.) Очікувана вартість15 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення оригінал макета монографії
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи7955000-4 Послуги із забезпечення роботи кадрової документації в рамках міжнароного проєкту
Очікувана вартість10 224,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79550000-4 Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки (Послуги з верстки промоційних матеріалів для конференції українських студій «Україна у світі»)
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з набору та обробки текстів, комп'ютерна верстка ДК 021:2015 79550000-4 «Послуги з набору та обробки текстів і комп’ютерної верстки»)
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення оригінал-макета колективної монографії
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro