Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79540000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-009269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги перекладу на українську жестову мову (з української жестової мови)
Оголошено27 серп. 15:19
Прийом пропозицій27 серп. 15:19 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу
Очікувана вартість1 006,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання усного перекладу з української мови на іспанську мову в межах досудового розслідування за кримінальним провадженням: № 12026082060000689 від 19.07.2026
Ім'я:Фіалковська Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392094 Факс:+380612392094ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу з української мови на російську мову та навпаки під час судового засідання у кримінальній справі № 127/27954/26
Ім'я:Олександр Миколайович ФранчукE-mail: [email protected] Телефон: +380432670070 ЄДРПОУ:02909909Очікувана вартість1 098,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги усного послідовного перекладу
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиусний переклад
Ім'я:Коростенська Галина ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975396 ЄДРПОУ:20791624Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги усного перекладу з англійської мови на українську мову та/або з української мови на англійську мову за кодом ДК 021:2015- 79540000-1 «Послуги з усного перекладу»
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу
Ім'я:Данилюк Віталій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380432507585,380987288798 ЄДРПОУ:42731882Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
Очікувана вартість46 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
Очікувана вартість46 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга перекладу на українську жестову мову (з української жестової мови)
Очікувана вартість15 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги усного перекладу для проведення заходу за участю Голови Верховної Ради України (код 79540000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги синхронного перекладу усасникам Молитовного сніданку Вінничини
Ім'я:ван Дорст Зоя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432661427 Факс:0988570590ЄДРПОУ:40391900Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного синхронного та послідовного перекладу з англійської мови на українську та навпаки для делегацієї з міста Грешем (США) під час участі в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного послідовного перекладу з англійської мови на українську та навпаки під час проведення офіційних зустрічей з делегацією з міста Грешем (США) та цеременії підписання Договору про побратимство
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro