Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79530000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-013024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено31 серп. 20:19
Прийом пропозицій31 серп. 20:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з письмового перекладу (ДК 021:2015-79530000-8 «Послуги з письмового перекладу»)
Оголошено28 серп. 15:51
Прийом пропозицій28 серп. 15:51 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги письмового перекладу
Очікувана вартість12 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги письмового перекладу
Очікувана вартість14 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПисьмовий переклад
Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу
Очікувана вартість109 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови
Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу (Перекладацькі послуги з письмового перекладу документів)
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу за різними іноземними мовами
Очікувана вартість83 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з перекладу
Очікувана вартість93 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перекладу
Очікувана вартість77 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереклад документів на українську/англійську мови: відповідей іноземних компетентних органів та інші документи
Ім'я:Чернієнко Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512501857 ЄДРПОУ:44104027Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з письмового перекладу Номінаційного досьє в межах здійснення заходів щодо внесення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості ДЕРЖПРОМ" (охоронний №200031) сторінок пакету стандартного формату А4 з
української англійською мовою. (В рамках реалізації заходів "Програми розвитку культури, туризму та нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2024-2028рр.). Очікувана вартість35 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з перекладу з української мови на німецьку мову
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду
Очікувана вартість15 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу з української мови на польську мову
Очікувана вартість5 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу
Ім'я:Новосад Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332777132 ЄДРПОУ:44106679Очікувана вартість23 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу
Очікувана вартість13 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги письмового перекладу
Очікувана вартість49 805,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro