Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79520000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-011225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з копіювання, друкування та сканування з використанням обладнання виконавця (код за ДК 021:2015: 79520000-5 Копіювально-розмножувальні послуги)
Оголошено27 серп. 16:28
Прийом пропозицій27 серп. 16:28 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ксерокопіювання
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирозмноження (копіювання) робочого проєкту на газифікацію комунально-побутового об'єкту
Очікувана вартість595,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКсерокопія А3 К ч/б якісна Ксерокопія А3 кольорова Ксерокопія А4 кольорова
Очікувана вартість1 313,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги аутсорсингу друку
Очікувана вартість35 226,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення скан-копій генеральних планів Обертинської територіальної громади
Очікувана вартість63 925,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги за кодом ДК 021:2015 — 79520000-5 Копіювально-розмножувальні послуги
Очікувана вартість25 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ксерокопіювання
Очікувана вартість6 230,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСканування
Очікувана вартість6 324,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перекладів: усний переклад (послідовний); усний переклад (синхронний) (основний постачальник) (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-04-20-3069078) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість15 055,06 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перекладів: письмовий та усний переклад (письмовий переклад: стандартний, терміновий; усний переклад: послідовний та синхронний) (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-04-20-3069078) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість26 884,04 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перекладів: письмовий переклад (стандартний, терміновий) (основний постачальник) (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-04-20-3069078) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість3 763,76 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перекладів: письмовий переклад (стандартний, терміновий) (резервний постачальник) (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-04-20-3069078) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість1 613,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перекладів: усний переклад (послідовний); усний переклад (синхронний) (резервний постачальник)(ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-04-20-3069078) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість6 447,76 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКсерокопія А4 кольорова Ксерокопія А3 К ч/б якісна Ксерокопія А3 кольорова
Очікувана вартість1 261,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по розмноженню (копіюванню) робочого проєкту на газифікацію комунально-побутового об'єкту (79520000-5)
Очікувана вартість198,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ксерокопіювання
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79520000-5 Копіювально-розмножувальні послуги
Очікувана вартість545,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКопіювально-розмножувальні послуги(копіювання,відтворення та сканування з використанням обладнання виконавця)
Очікувана вартість16 664,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79520000-5 Копіювально-розмножувальні послуги (Сканування документів)
Очікувана вартість4 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro