Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79500000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-003318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання письмового перекладу за кодом ДК 021-2015: 79530000-8 - Послуги з письмового перекладу
Ім'я:Фіалковська Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392094 Факс:+380612392094ЄДРПОУ:40108688Оголошено4 вер. 10:57
Прийом пропозицій4 вер. 10:57 – 20 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-31-013024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено31 серп. 20:19
Прийом пропозицій31 серп. 20:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-008817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову пакетів документів
Очікувана вартість98 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги письмового перекладу протягом проведення Культурно-мистецьких заходів: Резиденція для молодих режисерів "Досвід майстра"; Фестиваль сучасної драми; Всеукраїнський студентський театральний фестиваль "Дебют" 2026 року
Очікувана вартість60 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги перекладу на українську жестову мову (з української жестової мови) в онлайн форматі через постійний абонентський доступ до web-системи відеозв'язку "СЕРВІС УТОГ" за ІІІ квартал 2026 року та за IV квартал 2026 року
Ім'я:Біферт Інна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380485695657 Факс:+380485695657ЄДРПОУ:22446206Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги польського присяжного перекладу
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з письмового перекладу з української мови на грузинську мову
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги письмового перекладу
Очікувана вартість12 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги письмового перекладу
Очікувана вартість14 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПисьмовий переклад
Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу
Очікувана вартість1 006,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання усного перекладу з української мови на іспанську мову в межах досудового розслідування за кримінальним провадженням: № 12026082060000689 від 19.07.2026
Ім'я:Фіалковська Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392094 Факс:+380612392094ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з письмового перекладу
Очікувана вартість109 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з усного перекладу з української мови на російську мову та навпаки під час судового засідання у кримінальній справі № 127/27954/26
Ім'я:Олександр Миколайович ФранчукE-mail: [email protected] Телефон: +380432670070 ЄДРПОУ:02909909Очікувана вартість1 098,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги усного послідовного перекладу
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиусний переклад
Ім'я:Коростенська Галина ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975396 ЄДРПОУ:20791624Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 79560000-7 Послуги з ведення картотек (Звірка документів, оформлення особових справ, облікових карток, виписка повісток, формування поточних справ у томи, виконання операцій по введенню та виведенню інформації на ПЕОМ (робота не пов'язана з веденням Єдиного державного реєстру
призовників, військовозобов'язаних та резервістів "Оберіг") Очікувана вартість10 549,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 79560000-7 Послуги з ведення картотек (Звірка документів, оформлення особових справ, облікових карток, виписка повісток, формування поточних справ у томи, виконання операцій по введенню та виведенню інформації на ПЕОМ (робота не пов'язана з веденням Єдиного державного реєстру
призовників, військовозобов'язаних та резервістів "Оберіг") Очікувана вартість10 549,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro