Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79421200-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проєкту землеустрою
Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проектів
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проектів, крім будівельних
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території об'єкту природно-заповідногофонду регіонального парку "Немирівське Побужжя" на території Брацлавської селищної ради Тульчинського району Вінницької області
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-012340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Перерісль урочище Клітки
Ім'я:Марцінковська Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979752773 ЄДРПОУ:04354692Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОСЛУГИ З РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОСЛУГИ З РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроект вузла комерційного обліку
Ім'я:Кохненко Євген СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380934947132 Веб сайт: ЄДРПОУ:20572069Оголошено30 лип. 15:39
Прийом пропозицій30 лип. 15:39 – 7 серп. 11:00Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 4610136600:07:007:0173) на вул.Стуса,13 Б у м.Львові
Очікувана вартість12 974,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документаціїіз землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 4610137200:05:001:0035) на вул А.Вахнянина,39-А у м.Львові
Очікувана вартість12 974,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 4610136600:07:007:0174) на вул.Стуса,13-А у місті Львові
Очікувана вартість12 974,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУ порядку та на умовах,визначених цим Дговором,Виконавець зобов"язується своїми засобами за рахунок Замовника надати послуги з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,площею 48,0000 га,за адресою:Чернігівська обл.,Ніжинська міська територіальна громада,із цільовим
призначенням - 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Очікувана вартість20 897,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 4610137500:06:003:0009) на вул.Гетьмана І.Мазепи - вул.Пилипа Орлика у м.Львові
Очікувана вартість32 904,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та екплуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та
розподілення води), код згідно ДК 021:2015:79421200-3 - Послуги з розробки проектів, крім будівельних Очікувана вартість15 591,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,10 га для розміщення та екплуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води,
збирання, очищення та розподілення води), код згідно ДК 021:2015:79421200-3 - Послуги з розробки проектів, крім будівельних Очікувана вартість19 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки в с.Гаврилівка За Синилівцем пл. 24,0788 га
Ім'я:Марцінковська Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979752773 ЄДРПОУ:04354692Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки в с.Гаврилівка За Синилівцем пл.33,0952 га
Ім'я:Марцінковська Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979752773 ЄДРПОУ:04354692Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-005494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗамовник доручає,а Виконавець зобов"язується надати послуги з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,2000 га,за адресою:Чернігівська обл.,м.Ніжин,вул.Кооперативна,із цільовим призначенням - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового
будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Очікувана вартість10 000,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro