Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79421000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-005502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проектів
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”) програми Interreg NEXT
Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом. Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з питань управління та впровадження інвестиційних проєктів
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проєкту землеустрою
Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проектів
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання погоджених процедур стосовно використання кредитних і грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку, наданих для фінансування потреб КП «Київтеплоенерго» в оборотному капіталі, відповідно до Міжнародного стандарту супутніх послуг (МССП) 4400 (переглянутого)
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проектів, крім будівельних
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території об'єкту природно-заповідногофонду регіонального парку "Немирівське Побужжя" на території Брацлавської селищної ради Тульчинського району Вінницької області
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги координатора проєкту для реалізації проєкту «НОВО: Академія місцевих бізнес-тренерів» грантової програми «Регіональні можливості для справедливої трансформації та сталого розвитку (ROOTS)», яка реалізується Фондом Східна Європа у межах проєкту Power4Just Transition за фінансування
Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (BMWE) та підтримки Deutsche Gesellschaft for International Cooperation (GIZ) GmbH, номер Договору: ROOTS 06/07-26 від 01.07.2026 р Очікувана вартість105 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-012340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Перерісль урочище Клітки
Ім'я:Марцінковська Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979752773 ЄДРПОУ:04354692Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОСЛУГИ З РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОСЛУГИ З РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконсультаційні послуги з управління міжнародним проєктом LIFE D2R - Green UA (Debris2Resource: Green Recovery Ukraine) в частині виконання зобов'язань Бородянської селищної територіальної громади як асоційованого бенефіціара проєкту
Ім'я:Рябоконь Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380965847486 ЄДРПОУ:40599484Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з питань підготовки та управління інвестиційними проєктами
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроект вузла комерційного обліку
Ім'я:Кохненко Євген СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380934947132 Веб сайт: ЄДРПОУ:20572069Оголошено30 лип. 15:39
Прийом пропозицій30 лип. 15:39 – 7 серп. 11:00Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-002631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комплексного управління та супроводу реалізації грантового проєкту «Solar life» (ДК 021:2015:79420000-4 Управлінські послуги)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 4610136600:07:007:0173) на вул.Стуса,13 Б у м.Львові
Очікувана вартість12 974,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документаціїіз землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 4610137200:05:001:0035) на вул А.Вахнянина,39-А у м.Львові
Очікувана вартість12 974,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 4610136600:07:007:0174) на вул.Стуса,13-А у місті Львові
Очікувана вартість12 974,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro