Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79420000-4»

  • ID: UA-2026-08-26-003108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для проведення земельних торгів

    Ім'я:
    Рева Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672746374 ЄДРПОУ:
    37454258
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:58

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:58 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-009868-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    79420000-4 Управлінські послуги (CPV 79420000-4 Management-related services) Управління проєктом (звітність та консультування) в рамках реалізації проєкту «Посилена співпраця між Румунією та Україною у сфері пожежно-рятувальних робіт», ROUA00494, що співфінансується Європейським Союзом в рамках … програми Interreg Next Румунія-Україна 2021-2027

    Ім'я:
    Анастасія Горільчана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт:
    https://od.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38643633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:06

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:06 – 25 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 416 543,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 дн. 12 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-23-012616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Управлінські послуги з супроводу реалізації проєкту. Експерт зі публічних закупівель та фінансового менеджменту, (код ДК 021:2015 — 79420000-4 «Управлінські послуги»,CPV Code 79420000-4 Management related services) Закупівля здійснюється з коштів бюджету «Стійкий та інклюзивний розвиток сільських … територій через транскордонне врядування та громадську участь» (RURAL BRIDGE), реєстраційний номер ROUA00661, програма Interreg VI-A NEXT Румунія–Україна 2021–2027

    Ім'я:
    ТЕТЯНА БУРЛА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373561351, +380687960931 ЄДРПОУ:
    04416683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 22:01

    Прийом пропозицій
    23 лип. 22:01 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    737 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 10 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з розробки Правил надання послуг з управління побутовими відходами у Дніпровській міській територіальній громаді

    Ім'я:
    Вікторія Макогонова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678810486 ЄДРПОУ:
    41156601
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    130 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005502-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки проектів

    Ім'я:
    Олександр Кобзар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984532766 ЄДРПОУ:
    26219813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-004388-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”) програми Interreg NEXT … Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом.

    Ім'я:
    Кіщук Макарій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342552111 ЄДРПОУ:
    04054346
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010444-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги з питань управління та впровадження інвестиційних проєктів

    Ім'я:
    Сосновчик Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:
    02741545
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації підтримки (інформаційний супровід) в рамках проєкту "Від ідеї до участі"

    Ім'я:
    Miroslava Polishchuk
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362270738 Веб сайт:
    http://bilakrinitsya.rvadmin.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04387125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з управління проєктом "Від ідеї до участі"

    Ім'я:
    Miroslava Polishchuk
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362270738 Веб сайт:
    http://bilakrinitsya.rvadmin.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04387125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проєкту землеустрою

    Ім'я:
    Сергій Грепечук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433321965 ЄДРПОУ:
    21722453
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004442-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    виготовлення проєкту землеустрою щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення с.Котів

    Ім'я:
    Оксана Стрільчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336595141, +380336595247 Веб сайт:
    http://olytska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04333879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004298-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    виготовлення проєкту землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва об'єктів фізичної культури

    Ім'я:
    Оксана Стрільчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336595141, +380336595247 Веб сайт:
    http://olytska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04333879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    виготовлення проєкту землеустрою

    Ім'я:
    Оксана Стрільчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336595141, +380336595247 Веб сайт:
    http://olytska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04333879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002364-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки Муніципального енергетичного плану Бориславської міської територіальної громади до 2030 року (МЕП)

    Ім'я:
    Корпан Роман Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979977979 ЄДРПОУ:
    26412705
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виконання робіт з національної стандартизації, а саме: технічна перевірка справ національних НД; редагування текстів проєктів національних НД перед прийняттям; підготовка національних НД до видання

    Ім'я:
    Тур Аліна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 897,24 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-001352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з координування проєкту "Літня школа "Drum Power Ukraine 2.0""

    Ім'я:
    Максимчук Денис Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686456231 Факс:
    +380365423454
    ЄДРПОУ:
    22554101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 920,08 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Управлінські послуги в рамках міжнародного проєкту «Інновації у сфері smart- та цифрових навичок в професійній освіті для сучасної текстильної індустрії» (InnovaTex), реєстраційний номер 101183393, що реалізується в рамках програми Європейського Союзу Erasmus+ за участі Херсонського національного … технічного університету як партнера

    Ім'я:
    Цинік Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973733213 ЄДРПОУ:
    05480298
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 668,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001801-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Управлінські послуги оцінювання з метою подальшої розробки та впровадження системи управління у КНП ФМР "Фастівська БЛІЛ"

    Ім'я:
    Гаврилова Тетяна Броніславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456551171 Факс:
    +380456554508
    ЄДРПОУ:
    01994238
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-010579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки проектів

    Ім'я:
    Лариса Медвідь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984377260 ЄДРПОУ:
    26219894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-006946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуга

    Ім'я:
    Волкова Галина Микитівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968027830 ЄДРПОУ:
    31915118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 269 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro