Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79419000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-013212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності
Ім'я:Олександр ТРОХИМЧУКE-mail: [email protected] Телефон: +380674287203 Веб сайт: ЄДРПОУ:31108609Оголошено31 серп. 21:14
Прийом пропозицій31 серп. 21:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 - Консультаційні послуги з питань оцінювання (об’єкт малої приватизації - нежитлова будівля приймально передавального центру загальною площею 160,7 кв.м)
Оголошено26 серп. 14:37
Прийом пропозицій26 серп. 14:37 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-26-004204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 - Консультаційні послуги з питань оцінювання (оцінка майна нежитлової будівлі «Баня за зоною» загальною площею 167,4 кв.м (з урахуванням висновку будівельно-технічної експертизи / дослідження)
Оголошено26 серп. 11:31
Прийом пропозицій26 серп. 11:31 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-001262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з незалежної оцінки майна
Оголошено26 серп. 09:42
Прийом пропозицій26 серп. 09:42 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-007755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по проведенню експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення
Ім'я:Левицька Наталія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532560662 Факс:+380532560662ЄДРПОУ:25165593Очікувана вартість8 500,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-31-006669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оцінки нерухомого майна: будівлі гаражу, що знаходиться за адресою: Полтавська обл., Лубенський район, с.Литвяки, вул.Миру, 9а
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оцінки майна: пам'ятні знаки загиблим воїнам старостинських округів Лубенської міської територіальної громади в кількості 7 штук
Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79410000-1 - Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань оцінювання
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по проведенню рецензування звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 336 м² за кадастровим номером 6825087200:04:008:0017 та цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07)-землі житлової та громадської забудови
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань оцінювання (експертна оцінка нежитлових приміщень)
Очікувана вартість12 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з питань оцінювання діяльності громади відповідно до розділу 5 методології оцінювання Європейської Енергетичної Відзнаки (ЄЕВ) (ДК 021:2015 – 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання) згідно з Технічним завданням (Додаток 1, який є невід’ємною частиною цього Договору) в межах
повноважень відділу енергозбереження та енергоефективності управління енергетичного менеджменту Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради та фонду оплати праці Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки транспортних засобів з визначенням їх вартості ліквідації (причіпний трамвайний вагон Be4, 1963 р.в.,інв.№ 51274, в т.ч. візок та кузов)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79410000-1 "Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління" (79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання) послуги з незалежної оцінки майна ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області".
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79410000-1 "Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління" (79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання) послуги з незалежної оцінки майна ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області".
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцінка майна з метою визначення вартості майна для приватизації шляхом проведення електронного аукціону, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 81,1 м. кв. за адресою: вул. 600-річчя Голиня, 18 с. Голинь, Калуського району, Івано-Франківської області
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцінка майна з метою визначення вартості майна для приватизації шляхом проведення електронного аукціону з приватизації об'єкта оренди з невід'ємними поліпшеннями, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 35,5 м. кв. за адресою: вул. Грушевського, 66 м. Калуш Івано-Франківської області
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (послуги з визначення вартості нерухомого майна)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань оцінювання
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оцінки ринкової вартості майна, що є предметом правочину, який вчиняється НАК "Нафтогаз України", та/або оцінки правочину на відповідність його умов звичайним ринковим умовам
Оголошено21 серп. 14:47
Прийом пропозицій21 серп. 14:47 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість393 330,00 грн
без ПДВКваліфікація