Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79418000-7»
-
ID: UA-2026-08-27-002987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань закупівель
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги моніторингу цін
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційні та консалтингові послуги з питань закупівель
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні та консультаційні послуги в сфері публічних закупівель
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань публічних закупівель
Ім'я:Мовчан Мирослава ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676082703 Факс:+380314422804ЄДРПОУ:35443553Очікувана вартість19 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні та консультаційні послуги у сфері публічних закупівель
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги у сфері публічних закупівель товарів, робіт і послуг
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань закупівель
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань закупівель у рамках реалізації грантового проєкту "Створення та запуск відділення денного догляду "Простір турботи"
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів (вогнезахисне оброблення конструкцій)
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультативні послуги
Очікувана вартість28 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань закупівель
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (консультаційні послуги з питань закупівель)
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуги з консультування та супроводу процедури публічної закупівлі: «Поточний ремонт перехрестя вул. Полтавська та вул. Вокзальна (з внесенням змін в існуючу схему організації дорожнього руху) в м. Павлоград» (коригування)
Очікувана вартість21 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та супроводу процедур закупівель
Ім'я:Надія КривопишаE-mail: [email protected] Телефон: +380932632037, +380462678608 ЄДРПОУ:26351151Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультування та правовий аналіз відповідності законодавству проведених відкритих торгів по предмету: ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати (Живильні середовища)); Консультування та правовий аналіз відповідності законодавству проведених відкритих торгів по предмету: ДК 021:2015: 33690000-3
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви); Консультування та правовий аналіз відповідності законодавству проведених відкритих торгів по предмету: ДК 021:2015: 24110000-8 — Промислові гази (Кисень медичний газоподібний) Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-004843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 код 79410000-1 – Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Інформаційно-консультаційні послуги)
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-001764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань закупівель
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконсультаційні послуги з питань публічних закупівель та іх документальне оформлення
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (79418000-7 Консультаційні послуги з питань закупівель )
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro