Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79415000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-009760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальні, інформаційні та методичні матеріали
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління. Аналітичний та експертний супровід роботи Замовника в межах Програми медичних гарантій.
Очікувана вартість5,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги що включають адаптацію навчальних матеріалів у сфері електронних довірчих послуг
Ім'я:Гайко Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442458797 Факс:+380442458838ЄДРПОУ:26022051Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з науково-методичного супроводу стада свиней для розробки програми збереження червоної білопоясої породи і рекомендацій зниження емісії забруднювальних газів в атмосферу, з приміщень та місць зберігання гною.
Очікувана вартість303 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з науково-методичного супроводу стада свиней для розробки програми збереження червоної білопоясої породи і рекомендацій зниження емісії забруднювальних газів в атмосферу, з приміщень та місць зберігання гною.
Очікувана вартість303 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з науково-методичного супроводу стада свиней для розробки програми збереження червоної білопоясої породи і рекомендацій зниження емісії забруднювальних газів в атмосферу, з приміщень та місць зберігання гною.
Оголошено10 лип. 09:49
Прийом пропозицій10 лип. 09:49 – 18 лип. 00:01Очікувана вартість255 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-000720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Очікувана вартість22 550,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання під час експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
Ім'я:Полякова Лілія ВадимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977649046 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Очікувана вартість65 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки архітектурної концепції індустріального парку
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-007734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-004881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги для забезпечення господарської діяльності Замовника (ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-011748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість1 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-008493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні та консультаційні послуги в сфері інформатизації (Код ДК 021:2015 - 79410000-1 - Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість16 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-009120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуг за ДК 021:2015: 79415200-8 Консультаційні послуги з питань проектування
Очікувана вартість51 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-016724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо підготовки грантових заявок
Ім'я:Рошко Злата СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343423001 Веб сайт: ЄДРПОУ:04054286Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-004455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 79410000-1 "Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління" (Послуги з супроводу технічних рішень у межах перевірки проєктної документації щодо впровадження безбар'єрних рішень та просторів на об'єктах Замовника)
Ім'я:Бондарчук Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457927555 Факс:+380457926868ЄДРПОУ:04527684Очікувана вартість96 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-008355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері наукових досліджень та консультації, до спеціальних інженерних креслень на яких накресленний картридж з торілками для водневого горизонтального реактору, що створює метало гідрид.
Очікувана вартість48 405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-013820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги з наступних питань: Проведення діагностичного аудиту та розробка комплекту докуменнтів по системі управління безпечністю харчової продукції згідно принципів НАССР.
Очікувана вартість24 258,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-15-013755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 79410000-1 - Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість62 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-07-006520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у галузі інженерії та консультації, до спеціальних інженерних креслень «Електродугової установки», а саме механізм зведення двох електродів під високою напругою, для синтезу вуглецевих наноматеріалів при температурі 12000К.
Очікувана вартість49 107,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro