Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79412000-5»
-
ID: UA-2026-08-11-012677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (пакет «професіонал»)
Очікувана вартість2 868,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги по здачі звітності з ПДВ
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-013257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги з питань бухгалтерського обліку та оподаткування (згідно коду ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Очікувана вартість6 708,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-009672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із проведення розрахунку чистої теперішньої вартості («ЧТВ») для цілей продажу прав вимоги
Очікувана вартість451 622,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-011727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо підготовки XBRL-звітності
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Інформаційно консультаційні послуги)
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультування з підготовки звіту з використання грантових коштів за 1 квартал по програмі "Інноваційна Україна" за договором № 10165536 від 27.11.2025 "Стійкі теплозберігаючі рішення"
Ім'я:Фаррахов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380506889617 ЄДРПОУ:25198635Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультування з підготовки звіту з використання грантових коштів за 1 квартал по програмі "Інноваційна Україна" за договором № 10163613 від 25.11.2025 "Енергетичне перезавантаження України: енергетична незалежність за допомогою плазмових технологій"
Ім'я:Фаррахов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380506889617 ЄДРПОУ:25198635Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги з питань управління фінансами
Оголошено12 трав. 18:33
Прийом пропозицій12 трав. 18:33 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-014818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонсультаційні послуги з питань управління фінансами
Оголошено12 трав. 18:07
Прийом пропозицій19 трав. 00:00 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 300,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-22-012200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з перевірки відповідності даних та коректності їх відображення у фінансовій звітності за 2025 рік
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-013063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Консультаційні послуги щодо залучення джерел фінансування)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-006412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з консультування з питань підприємницької діяльності та управління (79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-006803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Ім'я:Боброва Ганна ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30512000000 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-018665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (79412000-5 Консультаційні послуги з питань управління фінансами )
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-31-002081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги та підготовки проєкту листа до Ради МСФЗ
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-010572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги по здачі звітності з ПДВ січень-жовтень 2025 року
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-003745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги
Очікувана вартість98 000,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro