Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79411000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-013521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель,
фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки Оголошено2 вер. 18:10
Прийом пропозицій2 вер. 18:10 – 20 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-005396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з організації проведення аудиту з охорони праці
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо реєстрації та роботи на платформі Dream
Ім'я:Крижановська Світлана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380993809177 ЄДРПОУ:04376245Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційно-консультаційні послуги та послуги з менторського супроводу ветеранів війни на етапі підготовки, розробки та подання грантових заявок для розвитку власної справи
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги (надання Покупцю та/або його співробітникам комплекту доступів до онлайн-сервісів 7eminar.ua та kadroland.com протягом та усієї інформації, яка там міститься (тексти, графічні зображення, аудіо- та відеофайли, пошукові сервіси, форми авторизації та реєстрації,
особистий кабінет користувача тощо)) (ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління) Очікувана вартість9 804,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги у сфері охорони праці: проведення внутрішнього аудиту стану охорони праці для підготовки декларації на роботи підвищеної небезпеки в закладі освіти, з метою подальшої реєстрації декларації Замовником та консультаційного супроводу подання декларації
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління ( інформаційні консультативні послуги)
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з актуалізації документів системи менеджменту якості лабораторії Замовника на відповідність вимогам ISO 15189:2022 з урахуванням зауважень, виявлених за результатами аудиту Національного агентства з акредитації України (НААУ), Код ДК 021:2015 – 79410000-1 «Консультаційні
послуги з питань підприємницької діяльності та управління», 79411000-8 Консультаційні послуги з питань загального управління Ім'я:Роман СтанішевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380984922906 Веб сайт: ЄДРПОУ:02005869Очікувана вартість73 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-011381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні та консультаційні послуги у сфері охорони здоров'я, управлінської та організаційної підтримки (ДК 021:2015: 79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Очікувана вартість41 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційно - консультаційні послуги - ДК 021:2015 - 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість41 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги Координатора проєкту з метою реалізації грантової угоди від Європейського культурного фонду "Створення Центру стійкості для вразливих категорій населення "
Ім'я:Єфремова Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545851991 Факс:+380545851991ЄДРПОУ:36635840Очікувана вартість10 632,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги з питань загального управління (надання послуг з розробки концепції та моделі функціонування сучасного виробничо-освітнього простору «Зшито», в тому числі через організацію та проведення воркшопів та консультацій із зацікавленими сторонами, в рамках проєкту «Портфель
інтервенцій для розвитку інноваційної, стійкої та інклюзивної економіки Житомирської міської територіальної громади», що реалізується у межах ініціативи «Мери за економічне зростання (2025-2028) – фаза ІІІ» (M4EG-ІІІ), фінансується Європейським Союзом і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні) код ДК 021-2015: 79411000-8 консультаційні послуги з питань загального управління Оголошено1 лип. 20:04
Прийом пропозицій1 лип. 20:04 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість421 344,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-005913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомунікаційно-консультаційні послуги із супроводження спорту вищих досягнень: розробки інтегрованих рекомендацій щодо інформаційної підтримки спорту вищих досягнень та комунікаційного плану (ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
Очікувана вартість97 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги на тему: "Юридичний захист клініки та персоналу від неправомірних дій і зловживань з боку пацієнтів", код ДК 021:2015 (CPV) : 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Очікувана вартість765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-012455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги з питань загального управління (надання послуг з розробки проєкту Програми підтримки розвитку малого і середнього підприємництва на території Житомирської міської територіальної громади на 2027-2031 роки в рамках проєкту «Портфель інтервенцій для розвитку інноваційної,
стійкої та інклюзивної економіки Житомирської міської територіальної громади», що реалізується у межах ініціативи «Мери за економічне зростання (2025-2028) – фаза ІІІ» (M4EG-ІІІ), фінансується Європейським Союзом і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні) код ДК 021-2015: 79411000-8 консультаційні послуги з питань загального управління Оголошено22 черв. 16:52
Прийом пропозицій22 черв. 16:52 – 30 черв. 16:14Очікувана вартість219 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-001193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультування з питань комерційної діяльності й керування, код ДК 021:2015 (CPV) : 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-014744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги з аналізу та оптимізації роботи медичної інформаційної системи (МІС) за кодом ЄЗС ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (79411100-9 Консультаційні послуги з питань розвитку підприємництва)
Оголошено9 черв. 22:27
Прийом пропозицій9 черв. 22:27 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість150 348,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-010792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79411000-8 - Консультаційні послуги з питань загального управління
Ім'я:ЦІРИК Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380973913346 Веб сайт: ЄДРПОУ:04351618Очікувана вартість79 986,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комплексного аналізу внутрішньої документації
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro