Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79400000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-002574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – незавершене будівництво дільничої лікарні на 25 ліжок, адреса: Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Мала Глумча, вул. Шевченка, 52)
Оголошено1 вер. 11:07
Прийом пропозицій5 вер. 11:04 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – будівля контори з прибудовою (літ. «А») загальною площею 56,3 кв. м; будівля цеху №1 «Ангар» (літ. «Б») загальною площею 360,1 кв. м; будівля цеху переробки №2 з
прибудовою (літ. «В») загальною площею 144,2 кв. м; туалет; альтанка; бункер відходів; вагон-столова; вагончик; верстат авт.заточ.л/пил САЗ-127; верстат ленточний «Номінал-М»; верстат розв.л/п УР-1; верстат стрічкопильний «Номінал-М»; візок для подачі; ворота металеві; електро шкаф (2 шт.); естакада розкриж.; естакада для сортування; колонка водяна із водопроводом; кондиціонер ТАС-12СН/ВJСU; кран козловий 10т; кран козловий КК-5; лебідка; навіс для стрічкопильного верстату; огорожа; під’їзна колія; погруз. площадка; пункт зосередження пожежного інвентаря; торцевирівнювач; трансформатор силовий ТМ-400, адреса: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Овруч, вул. Шухевича Романа, 11) Оголошено1 вер. 10:57
Прийом пропозицій5 вер. 10:49 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-013212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності
Ім'я:Олександр ТРОХИМЧУКE-mail: [email protected] Телефон: +380674287203 Веб сайт: ЄДРПОУ:31108609Оголошено31 серп. 21:14
Прийом пропозицій31 серп. 21:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга зі створення цільового профілю безпеки в інформаційно-комунікаційній системі підприємства, за кодом ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Оголошено28 серп. 14:50
Прийом пропозицій28 серп. 14:50 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-008350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з оцінки майна об’єкта малої приватизації державної власності
Оголошено27 серп. 14:50
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з оцінки об'єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлового приміщення (навчального корпусу), площею 129,7 кв. м, за адресою: Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, м. Коломия, вул. Гетьманська, 17
Оголошено27 серп. 14:43
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-006536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з оцінки нерухомого майна
Оголошено27 серп. 13:41
Прийом пропозицій2 вер. 14:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки активів (майна) і забезпечення рецензування звіту про оцінку майна, актив: універсальні контейнери у кількості 94 одиниці
Оголошено27 серп. 13:18
Прийом пропозицій27 серп. 13:18 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з проведення незалежної експертної оцінки нерухомого майна для визначення ринкової вартості нерухомого майна та розміру ринкових орендних платежів з метою передачі майна в оренду згідно переліку обєктів нерухомості Додаток 1 до проекту договору, оформлення рецензії на звіт.
Ім'я:Корнійчук Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380674490012 ЄДРПОУ:14307274Оголошено26 серп. 16:03
Прийом пропозицій1 вер. 17:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – окреме майно - нежитлова будівля ветеринарної медицини, сарай, туалет, колодязь, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Лучанки, вул.
Устя 1, 32) Оголошено26 серп. 15:21
Прийом пропозицій26 серп. 15:21 – 6 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-009589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (послуги з незалежної оцінки об’єкта малої приватизації окреме майно - будівля ветлікарні у складі: ветлікарня літ. «А-1» загальною площею 171,3 кв.м, сарай літ. «Б-1», вбиральня літ. «В-1» адреса: Житомирська
обл., Бердичівський р-н, с. Краснопіль, вул. Іванопільська, 52 ) Оголошено26 серп. 15:12
Прийом пропозицій26 серп. 15:12 – 6 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-008509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 - Консультаційні послуги з питань оцінювання (об’єкт малої приватизації - нежитлова будівля приймально передавального центру загальною площею 160,7 кв.м)
Оголошено26 серп. 14:37
Прийом пропозицій26 серп. 14:37 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-26-004204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 - Консультаційні послуги з питань оцінювання (оцінка майна нежитлової будівлі «Баня за зоною» загальною площею 167,4 кв.м (з урахуванням висновку будівельно-технічної експертизи / дослідження)
Оголошено26 серп. 11:31
Прийом пропозицій26 серп. 11:31 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-003108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для проведення земельних торгів
Оголошено26 серп. 10:58
Прийом пропозицій26 серп. 10:58 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з незалежної оцінки майна
Оголошено26 серп. 09:42
Прийом пропозицій26 серп. 09:42 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-012938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з оцінки об’єкта малої приватизації - «Нежитлова будівля ветлікарня, літ. «А», сарай з підвалом, літ. «Б», за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, с. Василівка, вул. Молодіжна, 41-А
Оголошено25 серп. 17:18
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з оцінки нерухомого майна, об’єкта малої приватизації Будівлі загальною площею 63,7 кв. м у складі: гараж, літ. Г загальною площею 43,6 кв. м; гараж, літ. О загальною площею 20,1 кв. м; огорожа, літ. № 2», розташованого за адресою Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Рені, вул. Вознесенська,
141-А. Оголошено25 серп. 16:22
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79410000-1 - Послуги з оцінки нерухомого майна / Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (об’єкт малої приватизації - окреме майно – естакада, за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, 1в)
Оголошено25 серп. 15:27
Прийом пропозицій25 серп. 15:27 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-25-009495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з оцінки майна (автомобіля)
Оголошено25 серп. 15:10
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-007884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з оцінки нерухомого майна, об’єкта малої приватизації «Нежитлові будівлі та споруди», розташованого за адресою м. Одеса, вул. Отамана Чепіги, 25
Оголошено25 серп. 14:14
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 3 вер. 22:00