Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79320000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-002185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з опитування громадської думки за кодом CPV за ДК 021:2015 -79320000-3 ( Послуги з проведення соціологічного дослідження для вивчення суспільної думки).
Оголошено4 вер. 10:12
Прийом пропозицій4 вер. 10:12 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-010607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення соціологічного дослідження
Оголошено3 вер. 15:23
Прийом пропозицій3 вер. 15:23 – 19 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-009993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення опитування «Розуміння українськими агровиробниками екологічних вимог ЄС у процесі євроінтеграції та їх готовності до майбутніх змін»
Ім'я:Сахацький Володимир МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442579337 ЄДРПОУ:00496805Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуг за ДК 021:2015 79320000-3 - послуги з опитування громадської думки
Очікувана вартість25 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з опитування громадської думки за кодом CPV за ДК 021:2015 -79320000-3 ( Послуги з проведення соціологічного дослідження для вивчення суспільної думки).
Оголошено25 серп. 09:08
Прийом пропозицій25 серп. 09:08 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість525 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-009845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплексне дослідження, що складається з кількісного та якісного етапів, направлених на вивчення медіа споживання українців в цілому та інформаційних потреб угорської та румунської національних спільнот зокрема, що фінансується відповідно до грантової угоди «Підтримка редакційної й цифрової
трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні» Оголошено18 серп. 15:27
Прийом пропозицій18 серп. 15:27 – 30 серп. 17:00Очікувана вартість1 513 505,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-004894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 79320000-3 Послуги з опитування громадської думки (послуги з проведення експертних інтерв’ю в онлайн-форматі)
Очікувана вартість1 880,00 EUR
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗбір первинної соціологічної інформації по темі «Оцінка ефективності роз’яснювальної та комунікативної роботи щодо європейської та євроатлантичної інтеграції серед мешканців столиці та моніторинг сприйняття мешканцями державної політики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України»
Ім'я:Легкоконець Ольга ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442021416 ЄДРПОУ:33643377Оголошено31 лип. 12:54
Прийом пропозицій31 лип. 12:54 – 8 серп. 18:00Очікувана вартість719 583,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-010679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення глибинних iнтерв'ю
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення глибинних iнтерв'ю
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення глибинних iнтерв'ю
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення загальнонаціонального соціологічного дослідження щодо ефективності виконання Інститутом його основних завдань, зокрема щодо обізнаності та розуміння громадянами України історії української держави, популяризації її видатних особистостей, сприйняття історичних наративів та міфів,
а також ініціатив у сфері відновлення і збереження національної пам’яті Ім'я:Павлик Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442902804 Факс:+380442902804ЄДРПОУ:39389301Очікувана вартість700 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги залучення населення області до соціальних мереж та формування громадської думки з питань здоров'я з використанням соціальних мереж та розміщення інформації в медіа на платформах Інстаграм, Телеграм та Фейсбук (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 79320000-3 «Послуги з опитування громадської думки»)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дослідження громадської думки(проведення фокус-групових дискусій та глибинних інтерв’ю) (Договір ЦПХ)
Очікувана вартість34 580,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дослідження громадської думки(проведення документального аналізу наявних джерел, нормативно-правових актів та наукових публікацій з тематики дослідження) (Договір ЦПХ)
Очікувана вартість34 580,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуг за ДК 021:2015 79320000-3 - послуги з опитування громадської думки
Очікувана вартість22 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки партисипативного компоненту в рамках Концепції збереження локальної ідентичності м. Маріуполя, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної
громади Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКількісне онлайн опитування громадської думки з метою визначення гострих питань для українського суспільства для формування інформаційного порядку денного та дискусій, що впливають на консолідоване бачення майбутнього України
Оголошено3 лип. 12:20
Прийом пропозицій3 лип. 12:20 – 12 лип. 15:00Очікувана вартість1 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з визначення потреб населення
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дослідження громадської думки (ДК 021:2015: 79320000-3 — Послуги з опитування громадської думки)
Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro