Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79315000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-010302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо дослідження інвестиційної привабливості деревообробної галузі Рівненської області
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля експертно-аналітичних заходів. Лот № 1: Здійснення репрезентативного соціологічного дослідження становища молоді в Україні; Лот № 2: Підготовка щорічної доповіді Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні."
Ім'я:Меньшикова Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442896676 ЄДРПОУ:38649881Оголошено30 лип. 11:08
Прийом пропозицій30 лип. 11:08 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість720 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-006933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері соціальних досліджень
Ім'я:Безкоровайна Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380983843759 Веб сайт: ЄДРПОУ:23494714Оголошено26 черв. 13:42
Прийом пропозицій2 лип. 00:00 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 301 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-003625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері соціальних досліджень
Ім'я:Безкоровайна Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380983843759 Веб сайт: ЄДРПОУ:23494714Оголошено8 трав. 11:03
Прийом пропозицій14 трав. 11:00 – 19 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 301 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-24-012364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки моніторингових звітів стану виконання в області Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 - 2027 роки та плану заходів на 2025 - 2027 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 - 2027 роки за 2025 рік.
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-012300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки моніторингових звітів стану реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та виконання плану заходів на 2025 - 2027 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року за 2025 рік.
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-006880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері соціальних досліджень
Ім'я:Безкоровайна Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380983843759 Веб сайт: ЄДРПОУ:23494714Оголошено24 квіт. 12:52
Прийом пропозицій30 квіт. 00:00 – 4 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 301 100,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-15-013145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення дослідження на тему суспільних конфігурацій національної стійкості для реалізації наукового проєкту «Національна стійкість України під час російсько-української війни: суспільні конфігурації»
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-008249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки та аналізу масиву даних, наданого Замовником, підготовку аналітичного звіту з висновками та рекомендаціями з метою виявлення бар'єрів та труднощів, з якими стикається населення при отриманні медичної допомоги, зокрема у сфері профілактики, ранньої діагностики та лікування раку
молочної залози, в рамках проєкту Європейська ініціатива від науки до дії у сфері охорони здоров'я ELISAH № 101128640 (European Linkage of Initiative from Science to Action in Health) згідно 79315000-5 - Послуги у сфері соціальних досліджень Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-008832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроведення лабораторно-інструментальних замірів освітленості, температури і вологості повітря за заявою
Очікувана вартість2 872,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-000149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення анонімного соціального опитування
Ім'я:Галюк Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413242311 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053358Очікувана вартість84 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-022326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо дослідження інвестиційної привабливості та потенціалу Рівненської області
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-021602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з розробки та підготовки проєкту плану заходів на 2025-2027 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року.
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість43 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-017498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо проведення соціально-економічного аналізу Рівненської області за 2025 рік
Ім'я:Сосновчик Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380362695230 ЄДРПОУ:02741545Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-007486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки інформації, а саме проведення соціологічного дослідження потреб фахівців і надавачів соціальних, консультаційних та адміністративних послуг, залучених до реалізації Міської комплексної програми «Ветеранська політика Запорізької міської територіальної громади на 2025-2027 роки»,
затвердженої рішенням Запорізької міської ради від 04.12.2024 № 13 (із змінами) (код ДК 021-2015: 79315000-5 Послуги у сфері соціальних досліджень) Ім'я:Захарченко Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612260923 ЄДРПОУ:45565596Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-23-007603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення соціологічних та епідеміологічних досліджень щодо показників моніторингу стану здоров’я
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено23 жовт. 2025 13:00
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 13:00 – 31 жовт. 2025 13:00Очікувана вартість400 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-29-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення соціологічних та епідеміологічних досліджень щодо показників моніторингу стану здоров’я
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено29 серп. 2025 18:22
Прийом пропозицій29 серп. 2025 18:22 – 6 вер. 2025 19:00Очікувана вартість425 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-10-005105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення соціологічного дослідження у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та проведення моніторингу сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності
Ім'я:Меньшикова Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442896676 ЄДРПОУ:38649881Оголошено10 лип. 2025 13:01
Прийом пропозицій10 лип. 2025 13:01 – 19 лип. 2025 10:00Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-26-003349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідготовка щорічної доповіді Президентові Україні, Верховній Раді України про становище молоді та здійснення репрезентативного соціологічного дослідження становища молоді в Україні
Ім'я:Меньшикова Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442896676 ЄДРПОУ:38649881Оголошено26 черв. 2025 11:29
Прийом пропозицій26 черв. 2025 11:29 – 4 лип. 2025 10:00Очікувана вартість850 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-08-006522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення лабораторно-інструментальних замірів освітленості, температури і вологості повітря в Ужгородському ліцеї № 9
Очікувана вартість2 872,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro