Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79314000-8»
-
ID: UA-2026-08-26-013726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оцінки майна – колісний транспортний засіб – автомобіль ЗАЗ LANOS
Оголошено26 серп. 19:05
Прийом пропозицій26 серп. 19:05 – 3 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-21-007082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оцінки майна - колісного транспортного засобу автомобіля ЗАЗ LANOS
Оголошено21 серп. 13:24
Прийом пропозицій21 серп. 13:24 – 29 серп. 14:00Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-001413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкспертне дослідження, оцінка майна, майнових прав і професійної оціночної діяльності, код ДК 021:2105:79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
Очікувана вартість4 621,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації:«Об’єкт малої приватизації - група інвентарних об’єктів у складі: контора, А, з тамбуром, а, ганком, а1, ганком, а2, загальною площею 95,4 кв. м; будинок у дворі лісництва, Б, з верандою, б, ганком, б1, загальною площею 66,8 кв. м; склад, В, загальною
площею 66,2 кв. м; гараж, Г, з оглядовою ямою, я, загальною площею 284,6 кв. м; котельня, Д, загальною площею 198,8 кв. м; склад біля сушки, Ж, загальною площею 29 кв. м; тарний цех,З, загальною площею 498,4 кв. м; кормоцех, Л, з підвалом, Пд, загальною площею 271,1 кв. м; пилорамний цех, М, з прибудовою, М1, заправкою ПММ, Н, загальною площею 596,6 кв. м; навіс, П; навіс, Р; вбиральня, У; хвіртка № 1; ворота № 2; огорожа № 3; артсвердловина № 4; тверде покриття (інв. № 3303); агрегат насосний ЕЦВ 6-10-80 (інв. № 3743); котел RODA (інв. № 3621); пилорама Р63-4Б (інв. № 3153), за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, село Кобижча, вулиця Козарський шлях, 3- А,код ДК 021:2015 (79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обґрунтування)). Очікувана вартість20 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації,окремого майна - нежитлове приміщення загальною площею 75.1 кв.м за адресою: Київська обл.,м.Тараща,вулиця Колгоспна 56-а(далі об'єкт оцінки),код ДК 021:2015(79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень(79314000-8 Техніко-економічне
обгрунтування)). Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації,окремого майна - адмінбудинок літ."А-1",загальною площею 47.6 кв.м за адресою: Київська обл.,Білоцерківський р-н,с.Стадниця,вулиця Савеги,3-А( далі об'єкт оцінки), код (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (79314000-8
Техніко-економічне обґрунтування )). Очікувана вартість10 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-012828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації: "Об'єкт малої приватизації - будівля контори - А-2,Ап площею 196,9 кв.м; гараж - а-1,а1 площею 187,9 кв.м; сарай- Б-1 площею 28,6 кв.м; сарай - б-1 площею 13,3 кв.м; дровник - В-1 площею 19,3 кв.м; бетонний забор(інв.№1122-0004); дерев'яний забор
(інв.№1122-0005); туалет дощатий(інв.№1122-0006); котел твердотопливний (інв.№1479); кабіна душова (інв.№1122-0007); унітаз (інв.№1122-0008); умивальник-тумба (інв.№1122-0009),за адресою:Чернігівська область, Чернігівський р-н,селище Козелець,вул.Романа Шухевича (Толстого),9а, код (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обґрунтування)). Очікувана вартість17 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-012797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації: "Об'єкт малої приватизації - громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами загальною площею 585,9 кв.м. з майном,за адресою: Чернігівська обл.,Чернігівський р-н,м.Остер,вул.Миру,8" код (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових
досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обґрунтування )). Очікувана вартість20 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-003162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень (Послуги: аналіз цін на матеріальні ресурси по об’єкту капітального ремонту: «Київський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей, Київська обл., Бучанський р-н, смт Ворзель, вул. Кленова, 28, 30, Корпус № 1 (Капітальний ремонт з утеплення фасаду))
Ім'я:Прокопенко Катерина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633490032 ЄДРПОУ:44603127Очікувана вартість11 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень (Послуги: аналіз цін на матеріальні ресурси по об’єкту капітального ремонту: «Київський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей, Київська обл., Бучанський р-н., смт. Ворзель, вул. Кленова, 38, Корпус №5 (Капітальний ремонт огорожі)»)
Ім'я:Прокопенко Катерина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633490032 ЄДРПОУ:44603127Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації,Об'єкт малої приватизації-комплекс будівель з окремим індивідуально визначеним майном,за адресою: Чернігівська обл.,Ніжинський р-н,с.Мрин,вул.Центральна,103,код ДК 021:2015(79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (79314000-8
Техніко-економічне обґрунтування)). Очікувана вартість46 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-009526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з оцінки об'єкта приватизації:"Окреме майно-комплекс будівель і споруд у складі: основна будівля ,літ.А, загальною площею 203,8 кв.м.,сарай-гараж літ.Б, вбиральня,літ.В, огорожа,І, за адресою: Київська область,м.Яготин, пров.Офіцерський,1", (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з
проведення ринкових досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обґрунтування)) Очікувана вартість16 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-009413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуг з оцінки об'єкта приватизації: "Об'єкт незавершеного будівництва - окреме майно-4-квартирний житловий будинок (поз.4),за адресою: Київська область, Броварський (Баришівський) район,с.Недра,вул.Березанська,3е" (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
(79314000-8 Техніко-економічне обґрунтування)) Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуг з оцінки об'єкта приватизації: "Об'єкт незавершеного будівництва-окреме майно-4-квартирний житловий будинок (поз.4),за адресою:Київська область,Броварський (Баришівський) район,с.Недра,вул.Березанська,3Д" (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
(79314000-8 Техніко-економічне обґрунтування)) Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуг з оцінки об'єкта приватизації: "Об'єкт незавершеного будівництва-окреме майно-4-квартирнтй житловий будинок (поз.4),за адресою:Київська область,Броварський (Баришівський) район,с.Недра,вул.Березанська,3Г" (ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
(79314000-8 Техніко-економічне обгрунтування)) Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-012614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуг з оцінки об'єкта приватизації:окреме майно - нежитлові будівлі у складі:будинок рибальський загальною площею 19,8 кв.м,за адресою: Київська область,Білоцерківський р-н,с.Піщана,вул.Замкова,184-А та будинок рибальський-сушарня загальною площею 75,4 кв.м,за адресою:Київська
область,Білоцерківський р-н,с.Піщана,вул.Замкова,248 (код ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обгрунтування)) Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-012510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуг з оцінки об'єкта приватизації,окремого майна - нежитлова будівля у складі: адмінбудинок - А загальною площею 51,6 кв.м;хлів-гараж - Б загальною площею 62,50 кв.м ;вбиральня - В,криниця - №1,огорожа- №2-4,за адресою: Київська область, Білоцерківський р-н,
с.П'ятигори,вул.Гагаріна,56 (код ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обгрунтування)) Очікувана вартість16 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-012339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуг з оцінки об'єкта приватизації,окремого майна - нежитлові будівлі у складі:ветеринарна лікарня літ."А" площею 61,40 кв.м;сарай-гараж літ."Б" площею 37,70 кв.м,за адресою: Київська область,Білоцерківський р-н,с.Великі Єрчики, вул.Коноплястого,92 (код ДК 021:2015 79310000-0 Послуги
з проведення ринкових досліджень (79314000-8 Техніко-економічне обгрунтування)) Очікувана вартість14 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-010342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обґрунтування розрахунку тарифів, проведення економічних та ринкових досліджень та перевірки розрахунків Замовника (ДК 021:2015: 79310000-0 — Послуги з проведення ринкових досліджень)
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-013573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніко-економічне обґрунтування по об'єкту : «Реконструкція котельні Південна-3 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 2,6 МВт фірми RSE s.r.o за адресою: вул. Лесина, буд. 5 в м. Чернівці»
Оголошено5 бер. 16:34
Прийом пропозицій5 бер. 16:34 – 25 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість472 768,00 грн
з ПДВЗавершена