Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79300000-7»

  • ID: UA-2026-09-02-002941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення експертної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності

    Ім'я:
    Валентина Мищук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666332053 ЄДРПОУ:
    03344510
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:50

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:50 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    41 666,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:45 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    127 290,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів та окремих елементів благоустрою (Лот 1 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів благоустрою – майданчиків для паркування), (Лот 2 - Послуги з проведення незалежної оцінки … визначення справедливої вартості окремих елементів благоустрою для розміщення станцій зарядки електромобілів)

    Ім'я:
    Волохонський Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443614278 ЄДРПОУ:
    35210739
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:28 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 826 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо популяризації військової служби в лавах Сил спеціальних операцій Збройних Сил України)

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:16

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:16 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    383 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розміщення рекламних матеріалів АТ «НСТУ» в мережі інтернет («Шкільні історії»)

    Ім'я:
    Войтенко Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт:
    https://corp.suspilne.media
    ЄДРПОУ:
    23152907
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:07 – 8 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    484 550,93 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 5 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011078-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо залучення громадян до регулярних занять спортом та активного способу життя)

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:58 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    340 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009732-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:15 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    205 555,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007945-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо зміцнення обороноздатності держави «Є бронь? Будь готовим захистити сім’ю, домівку, місто, державу»)

    Ім'я:
    Федченко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997302989 ЄДРПОУ:
    25275442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:12 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    38 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги ( Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо можливості долучення до забезпечення оборони міста Києва через добровольчі формування територіальних громад, а саме: «Служити. … Захищати. Підтримувати»)

    Ім'я:
    Федченко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997302989 ЄДРПОУ:
    25275442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:32 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    118 152,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги ( Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії «Про дбайливе ставлення до архітектурних пам’яток Києва, а саме: «Спадщина поруч. Дивись уважніше. Цінуй. Зберігай»)

    Ім'я:
    Федченко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997302989 ЄДРПОУ:
    25275442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:38 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    574 233,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії інформаційно-комунікативної кампанії щодо дотримання заходів з кібербезпеки серед школярів та підлітків)

    Ім'я:
    Федченко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997302989 ЄДРПОУ:
    25275442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:52 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    350 610,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції з популяризації Сил територіальної оборони Збройних Сил України та комплектування батальйонів безпілотних систем окремих бригад регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ»)

    Ім'я:
    Федченко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997302989 ЄДРПОУ:
    25275442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:05

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:05 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    596 479,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції соціального спрямування на рекламному засобі типу БІЛБОРД та СІТІЛАЙТ

    Ім'я:
    Ковальов Віталій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950766614 ЄДРПОУ:
    26624614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:03 – 14 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    371 220,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010554-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення незалежної оцінки збитків, завданих унаслідок знищення та/або пошкодження майна

    Ім'я:
    Сікора Олександра Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:
    44005631
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:34

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:34 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    104 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення незалежної оцінки втраченого від нестачі майна

    Ім'я:
    Сікора Олександра Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:
    44005631
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:28

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:28 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    36 527,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії про сервіси для ветеранів та інші міські сервіси)

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:25 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    232 655,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо проведення онкоскринінгів та важливості регулярних профілактичних обстежень)

    Ім'я:
    Лесенко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
    25695762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:03 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    142 115,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розміщення спонсорських рекламних проявів/анонсів в ранкових шоу на радіо

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:18

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:18 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    3 543 578,94 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з оцінки майна – колісний транспортний засіб – автомобіль ЗАЗ LANOS

    Ім'я:
    Мисник Ірина Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672495665 ЄДРПОУ:
    43173325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 19:05

    Прийом пропозицій
    26 серп. 19:05 – 3 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008863-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розміщення рекламних матеріалів АТ «НСТУ» в мережі інтернет («Я в ЄС»)

    Ім'я:
    Войтенко Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт:
    https://corp.suspilne.media
    ЄДРПОУ:
    23152907
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:49

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:49 – 3 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    82 470,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 36 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro