Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79220000-2»

  • ID: UA-2026-09-02-010402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції, підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до … дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу (79220000-2 Податкові послуги)

    Ім'я:
    Єгорова Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632147739 ЄДРПОУ:
    40150237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:35

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:35 – 18 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    952 936,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 22 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ПДВ за серпень 2026

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Податок на землю за вересень 2026

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 179,29 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційно – консультаційні послуги

    Ім'я:
    Сердюк Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442021700 ЄДРПОУ:
    20015794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-009160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Податок на землю за серпень 2026

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 179,29 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-008754-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ПДВ за липень 2026

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-001153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційно-консультаційні послуги

    Ім'я:
    Міненко Наталя
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442021700 ЄДРПОУ:
    20015794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-004151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підготовка документації та звітності з трансфертного ціноутворення за 2025 рік

    Ім'я:
    Тур Аліна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    776 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-010669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по митному оформленню товарів

    Ім'я:
    Наталія Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380416230322 ЄДРПОУ:
    04348504
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-005698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ПДВ за червень 2026

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-010382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    79220000-2 Податкові послуги (79221000-9 Консультаційні послуги з питань оподаткування)

    Ім'я:
    Вячеслав Співак
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672457126 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-007172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    79220000-2 Податкові послуги (79221000-9 Консультаційні послуги з питань оподаткування)

    Ім'я:
    Вячеслав Співак
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672457126 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 909,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-006442-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Податкові послуги (консультаційні послуги з питань оподаткування)

    Ім'я:
    Параска Ганиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673197691 ЄДРПОУ:
    01992624
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-010111-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    створення відеоконтенту, що включає повний цикл виробництва: зйомку відеоматеріалів, їх монтаж, а також дизайнерське оформлення відео (накладення титрів, графічних елементів, анімації та інших візуальних ефектів). Готовий відеоконтент передається Замовнику у форматах та з технічними … характеристиками, що відповідають вимогам соціальних мереж

    Ім'я:
    Рижко Юлія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976301662 ЄДРПОУ:
    02226049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-007629-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Екологічний податок за II кв.2026р

    Ім'я:
    Дачковська Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380685139246 ЄДРПОУ:
    26244797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25,66 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-002916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Податкові послуги (і консультаційні послуги з питань оподаткування)

    Ім'я:
    Ошуркевич Оксана Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380337921240 ЄДРПОУ:
    01982896
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-010745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по супроводженню заходів ГО «Легіонер», а саме інформаційно-консультаційні послуги в сфері податкового обліку, послуги з консультування з питань оподаткування

    Ім'я:
    Артур Жаров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675643762 ЄДРПОУ:
    46023825
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-003372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Цивільно-правовий договір: послуги з ведення бухгалтерського та фінансового обліку (Хмельницький ОВСЗ).

    Ім'я:
    Сергій Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504483869 Веб сайт:
    http://dpsz.ua
    ЄДРПОУ:
    24366929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-002720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    79220000-2 Податкові послуги Складання звітності та підготовка документації з трансфертного ціноутворення НЕК «Укренерго» за 2025 рік; підготовка Глобальної документації з трансфертного ціноутворення (майстер-файлу) за 2025 рік; складання Звіту про контрольовані іноземні компанії за звітний 2026 … рік та формування пакету всіх необхідних копій документів, які подаються разом із Звітом до контролюючого органу

    Ім'я:
    КАВЕРІНА Тетяна Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442383705 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 10:57

    Прийом пропозицій
    3 лип. 10:57 – 14 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    366 634,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-01-008516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Податок на землю за липень 2026

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 179,29 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 92 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro