Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79212300-6»
-
ID: UA-2026-08-31-013092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
Оголошено31 серп. 20:42
Прийом пропозицій31 серп. 20:42 – 8 вер. 21:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 2 г. 44 хв.
-
ID: UA-2026-08-28-011146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання незалежного звіту щодо складеної фінансової звітності ННЦ «ХФТІ» за Грантовою Угодою Horizon Europe № 101052200, EUROfusion 2021 – 2025
Оголошено28 серп. 17:40
Прийом пропозицій28 серп. 17:40 – 5 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-27-003116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "79210000-9 - Бухгалтерські та аудиторські послуги" (Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «Гарантований покупець» за 2026-2027 роки та виконання завдань з надання впевненості)
Оголошено27 серп. 11:01
Прийом пропозицій27 серп. 11:01 – 4 вер. 08:00Очікувана вартість6 940 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-07-17-009646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання аудиторського звіту до Українського культурного фонду щодо реалізації культурно-мистецького проекту «Етнокод Михайла Біласа: Пастель». Код класифікатора ДК 021:2015- 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги.
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-011912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудит повного пакету фінансової звітності Підприємства за 2025 рік
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-010780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо проведення обов’язкового аудиту бухгалтерського обліку та фінансової звітності комунального підприємства за 2025 рік
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з аудиту фінансової звітності КП «Чернівціводоканал» за 2025 рік
Оголошено30 квіт. 15:48
Прийом пропозицій30 квіт. 15:48 – 8 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість351 840,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-012099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79210000-9 "Бухгалтерські та аудиторські послуги" (79212300-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки (Послуги з аудиту фінансової звітності ДП "Енергоринок" за 2026, 2027 роки))
Ім'я:Сушко Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445945972 Факс:+380445948697ЄДРПОУ:21515381Оголошено24 квіт. 16:27
Прийом пропозицій24 квіт. 16:27 – 2 трав. 10:00Очікувана вартість1 791 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-005684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з аудиту фінансової звітності КП «Чернівціводоканал» за 2025 рік
Оголошено21 квіт. 12:59
Прийом пропозицій21 квіт. 12:59 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість351 840,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-011143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудиторська перевірка повного пакету річної фінансової звітності за 2025рік
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-003056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності (79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Очікувана вартість99 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-008763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з аудиту річної фінансової звітності
Оголошено31 бер. 15:31
Прийом пропозицій31 бер. 15:31 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість263 866,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-001925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудит повного пакету фінансової звітності Замовника за 2025 рік, що складена відповідно до вимог Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку - (НП(С)БО) (ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (79212000-3 Аудиторські послуги))
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-009546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по здійсненню аудиту фінансової звітності Замовника за рік, що закінчується 31.12.2025, на відповідність до Міжнародних стандартів фінансової звітності.
Оголошено23 бер. 14:51
Прийом пропозицій23 бер. 14:51 – 31 бер. 10:00Очікувана вартість810 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-010310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання аудиторських послуг за кодом ДК 021:2015 - 79210000-9 – Бухгалтерські та аудиторські послуги
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-013828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення аудиту річної консолідованої фінансової звітності Концерну РРТ за 2025 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
Оголошено2 бер. 20:01
Прийом пропозицій2 бер. 20:01 – 10 бер. 09:00Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-004730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 79210000-9 - БУХГАЛТЕРСЬКІ ТА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ (ПОСЛУГИ ФІНАНСОВОГО АУДИТУ, ПЕРЕВІРКА ПРАВИЛЬНОСТІ І ДОСТОВІРНОСТІ ВІДОБРАЖЕННЯ ФІНАНСОВИХ ОПЕРАЦІЙ У БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВІЙ ЗВІТНОСТІ, СКЛАДЕНОЇ ЗГІДНО МСФЗ, ЗА 2025 РІК)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено27 лют. 11:50
Прийом пропозицій27 лют. 11:50 – 11 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-011378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2025 для ДП «МПІУ»
Оголошено26 лют. 16:34
Прийом пропозицій26 лют. 16:34 – 6 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість558 333,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-23-011790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аудиту рахунків за Субпроектом "Підвищення енергоефективності будівельних об'єктів Вінницького національного технічного університету"
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-009161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги: Аудиторські послуги з перевірки фінансової звітності за 2023 та 2025 роки, складеної відповідно до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку (уточнюючий код 79212300-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської
перевірки) Оголошено19 лют. 14:40
Прийом пропозицій19 лют. 14:40 – 27 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість355 000,00 грн
з ПДВЗавершена