Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79212000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-013092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
Оголошено31 серп. 20:42
Прийом пропозицій31 серп. 20:42 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-28-011146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання незалежного звіту щодо складеної фінансової звітності ННЦ «ХФТІ» за Грантовою Угодою Horizon Europe № 101052200, EUROfusion 2021 – 2025
Оголошено28 серп. 17:40
Прийом пропозицій28 серп. 17:40 – 5 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-27-003116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "79210000-9 - Бухгалтерські та аудиторські послуги" (Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «Гарантований покупець» за 2026-2027 роки та виконання завдань з надання впевненості)
Оголошено27 серп. 11:01
Прийом пропозицій27 серп. 11:01 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-012108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (Аудит річної фінансової звітності)
Оголошено21 серп. 16:55
Прийом пропозицій21 серп. 16:55 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість345 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-006224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБухгалтерські та аудиторські послуги - за кодом ДК 021:2015 – 79210000-9 (Послуги аудиторські з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ "Хмельницькобленерго")
Оголошено4 серп. 13:26
Прийом пропозицій4 серп. 13:26 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість550 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-000793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАудиторські послуги з визначення правильності формування стандартного аудиторського файлу за допомогою модуля SAF-T UA
Оголошено31 лип. 09:32
Прийом пропозицій31 лип. 09:32 – 10 серп. 15:00Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-24-009769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з аудиту фінансової звітності
Оголошено24 лип. 16:31
Прийом пропозицій24 лип. 16:31 – 3 серп. 23:00Очікувана вартість1 059 335,94 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-003810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудиторська перевірка показників фінальної звітності за договором про надання гранту, укладеним між Комунальним закладом "Центр культурних послуг" Куликівської селищної ради (Грантоотримувач) та Українським культурним фондом (Грантодавець) №9SRC21-38860 від 01.06.2026 року на предмет відповідності
вимогам законів України та внутрішніх нормативних документів Українського культурного фонду Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАудиторські послуги (ДК 021:2015: 79210000-9 «Бухгалтерські та аудиторські послуги»)
Оголошено20 лип. 11:43
Прийом пропозицій20 лип. 11:43 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість12 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-009646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання аудиторського звіту до Українського культурного фонду щодо реалізації культурно-мистецького проекту «Етнокод Михайла Біласа: Пастель». Код класифікатора ДК 021:2015- 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги.
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації аудиту щодо підтримки системи управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001:2015
Оголошено15 лип. 12:25
Прийом пропозицій15 лип. 12:25 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість541 805,83 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-15-003432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аудиту фінансової звітності КНП «ХОЛ» Хмельницької обласної ради за 2023 рік, складеної відповідно до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудиторські послуги
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудиторські послуги.
Ім'я:Пронін Віктор ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524443 Факс:+380322445118ЄДРПОУ:31073739Очікувана вартість98 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79212000-3 аудиторські послуги (обовязковий аудит фінансової діяльності підприємства за 2025 рік)
Очікувана вартість98 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги
Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-004567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з повної аудиторської перевірки річної фінансової звітності, з наданням аудиторського звіту )
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення погоджених процедур з метою перевірки використання кредитних та грантових коштів за 2025 рік та січень-квітень 2026 року відповідно до умов Кредитної та Грантової угод між Харківською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку по Проекту екстреної підтримки
ліквідності існуючих клієнтів Європейського банку реконструкції та розвитку – комунальних підприємств міста Харкова Оголошено23 черв. 16:58
Прийом пропозицій23 черв. 16:58 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 333,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАудиторські послуги з перевірки фінансової звітності Комунального підприємства «Харківводоканал», складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності станом на 31.12.2025 року
Оголошено19 черв. 14:23
Прийом пропозицій19 черв. 14:23 – 29 черв. 08:00Очікувана вартість496 667,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-002673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги із аудиту використання коштів, отриманих КП «Тролейбусне депо №2» у 2025-2026 роках в рамках Кредитного та Грантового договорів між Харківською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку з наданням звіту
аудиторів, складеним відповідно до Міжнародних стандартів аудиту; відповідний код ЄЗС: 79212000-3 Аудиторські послуги) Оголошено18 черв. 10:37
Прийом пропозицій18 черв. 10:37 – 26 черв. 01:00Очікувана вартість372 333,00 грн
з ПДВЗавершена